Vyhledávání:

Přihlášený zákazník:

Nepřihlášen

Nákupní košík:

0 Kč

Provozovatel

E-cigo.cz - Milan Mráz
Česká 154
440 01 Louny

IČO: 49125109
DIČ: CZ7507232733

Tel./fax: +420 602 283 478

E-mail
HOT-LINE

Najdete nás také na Facebooku:


Chat with me

PayPal - zboží lze zaplatit i přes PayPal

Nejlevnější elektronická cigareta

 

Naše pobočky:

         Prachatice

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

o kouření

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč vlastně kouříte? V této sekci naleznete několik článků o kouření, odvykání kouření, o tom jak přestat kouřit, rizicích kouření v těhotenství a další...

E-kouření co to je?

Činnost, při které kuřák namísto klasické cigarety využívá elektronickou je nazývána jako e-kouření. Hlavním nástrojem při e-kouření je tedy e-cigareta, která má řadu předností. Pojďme si nejvýznamnější výhody e-kouření vyjmenovat a stručně charakterizovat.

Výhody e-kouření cigára

1) E-kouření je šetrnější vůči vašemu zdraví i peněžence
Při použití elektronické cigarety inhalujete pouze nikotin bez dehtu a dalších škodlivých látek. Vdechujete tedy pouze páru a určitou dávku nikotinu, kterou libovolně regulujete dle vašich potřeb.
    
2) E-kouření  neobtěžuje vaše okolí
Jelikož  e-cigo nehoří, nevzniká nepříjemný zápach a proto cigareta nikoho neobtěžuje ani  v uzavřených prostorech. Jelikož kuřák vdechuje jedinou škodlivou látku – nikotin, nevzniká jev známý jako pasivní kouření.

3) E-kouření nebourá rituály
E-cigareta se podobá klasické cigaretě. Při kouření ji držíte, přikládáte k ústům a inhalujete. Proto lépe odoláváte i psychické závislost na rozdíl od žvýkaček či náplastí.

4) E-kouření nešpiní
Při kouření cigára se často stává, že si propálíte oblečení či od popelu umažete oblečení. Klasická cigareta také barví do žluta vaše zuby, prsty a dráždí vaše oči.

 

Co jsou to elektronická cigára?

Elektronická cigára jsou slangovým označením poměrně nové pomůcky sloužící k odvykání a omezování kouření - elektronické cigarety. Skládá se ze samotného přístroje, do něž se umisťují náplně, v kterých je obsažený nikotin. Mezi hlavní výhody patří to, že kuřák inhaluje pouze nikotin bez dalších zdraví nebezpečných látek. Více informací naleznete v obsahu internetového obchodu e-Cigo.cz.

© 2017 E-cigo.cz - Milan Mráz Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9
, SEO, © IT STUDIO s.r.o.