Elektronická cigareta: AAA Vape Matrix Pod Kit (1100mAh) (Black Carbon)

899 Kč –17 % 749 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.11.2020

Nový model dostal název AAA Vape Matrix Pod Kit a přináší uživatelům celou řadu výhod v čele s regulací výstupního výkonu, nebo využitím jak pro DL, tak také pro MTL vaping.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta AAA Vape Matrix Pod Kit
 
- Možnost regulace výkonu, pro MTL i DL, ergonomické zpracování
 
 
Po jednoduchém a praktickém pod systému představuje výrobce AAA Vape také pokročilejší elektronickou cigaretu pro všechny typy vaperů. Nový model dostal název AAA Vape Matrix Pod Kit a přináší uživatelům celou řadu výhod v čele s regulací výstupního výkonu, nebo využitím jak pro DL, tak také pro MTL vaping. E-cigareta Matrix Pod kombinuje výhody elektronických gripů a jednoduchost standardních e-cigaret. Tělo nabídne standardní konstrukci box modů, ovšem s mnohem kompaktnějšími rozměry. Ty činí jen 88 x 38,75 x 18,5 mm. Snadno ji schováte do dlaně, nebo i do kapsy. Příjemně se navíc drží v ruce během používání. E-cigareta je poháněna integrovanou baterií s kapacitou 1100 mAh, která se postará o mnohahodinovou výdrž bez potřeby nabíjení. V případě potřeby ji pak kdykoliv dobijete pomocí micro USB portu na předním panelu. V přední části najdete také spínací tlačítko a přehledný displej pro základní nastavení e-cigarety.
 
U modelu AAA Vape Matrix Pod Kit si budete moci regulovat výstupní výkon v rozpětí 5 - 40 W. K dispozici je také režim variabilního výstupního napětí, nebo teplotní režim s rozsahem 200 - 500 °F. Možnosti jsou tak skutečně obrovské. Ve vrchní části najdete cartridge s objemem 3 ml. V balení se poté nachází ještě jedna cartridge s objemem 4 ml. Obě disponují obrovským objemem, odpadá vám tak jakákoliv starost o časté doplňování. Cartridge disponují slotem pro vyměnitelné žhavící hlavy. V balení najdete hned dvě hlavy ze série AAA Vape Matrix. Obě disponují mesh pletivem v jádru. První z nich nabídne odpor 0,15 ohm a použití na DL. Druhá hlava s odporem 0,3 ohm slouží pro volnější MTL, nebo pro utaženější DL potah. AAA Vape Matrix Pod Kit je vynikající a kompaktní e-cigareta s celou řadou výhod, která dokáže oslovit skutečně širokou škálu vaperů.
 
 

Parametry produktu:
 
Rozměry: 88 x 38,75 x 18,5 mm
Výstupní výkon: 5 - 40 W
Výstupní napětí: 3,3 - 4,8 V
Kapacita baterie: 1100 mAh
Nastavení teploty: režim SS (200 - 500 °F)
Objem cartridge: 3 ml (Matrix Pod Mini) a 4 ml (Matrix Pod)
Dobíjení: USB port
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
Ergonomické tělo
 
AAA Vape Matrix Pod Kit svým tělem napodobuje tradiční hranaté box mody. Zachovává si však kompaktní rozměry menších e-cigaret. Skvěle proto padne do každé ruky a pohodlně se používá. E-cigareta je také lehká a budete si ji moci vzít kamkoliv pohodlně s sebou. K dostání je v celé řadě barevných variant se stylovým zdobením bočního panelu.


Integrovaná baterie
 
Uvnitř těla se nachází integrovaná baterie se solidní kapacitou 1100 mAh. Tato baterie se postará o mnohahodinový provoz bez potřeby dalšího dobíjení, ale také o skvělý výstupní výkon a rychlý náběh žhavení. Samozřejmostí je celá řada bezpečnostních ochran baterie pro pohodové používání. Pro dobíjení poslouží micro USB port v přední části.
Regulace výstupního výkonu
 
Jestliže si rádi ladíte výstupní výkon podle potřeby, je model Matrix Pod Kit jako stvořený právě pro vás. Umožňuje totiž pohodlnou regulaci výstupního výkonu v rozpětí 5 - 40 W. Jako bonus zde potom najdete také dva další režimy výstupu. V prvním z nich si můžete regulovat výstupní napětí. Druhý režim potom slouží pro příznivce regulace teploty. V teplotním režimu můžete regulovat teplotu v rozpětí 200 - 500 ° F.


Velký objem
 
Ve vrchní části je na tělo baterie nasazena samotná cartridge. V balení najdete rovnou dvě cartridge, přičemž obě disponují velkým objemem. První z nich dostala název Matrix Mini a nabídne objem 3 ml. Druhá cartridge s názvem Matrix Pod disponuje objemem 4 ml. S touto kapacitou tak nebudete potřebovat takřka vůbec doplňovat e-liquid, díky čemuž se model hodí i pro časté cestování.
Široké možnosti využití
 
Cartridge ve vrchní části pracuje s vyměnitelnými žhavícími hlavami. V balení najdete hned dvě. První z nich disponuje odporem 0,15 ohm a je vhodná pro přímé potahování do plic. Druhá hlava s odporem 0,3 ohm je ideální pro vzdušnější šlukování, nebo utaženější DL potah. Obě tyto hlavy nabídnou mesh pletivo pro efektivní náběh žhavení a skvělé podání chuti.


Obsah balení:
 
1x baterie AAA Vape Matrix Pod (1100mAh)
1x cartridge AAA Vape Matrix Pod Mini (3 ml)
1x cartridge AAA Vape Matrix Pod (4 ml)
1x žhavící tělísko AAA Vape Matrix Mesh (0,3 ohm)
1x žhavící tělísko AAA Vape Matrix Mesh (0,15 ohm)
1x šňůrka pro zavěšení na krk
1x micro USB kabel pro dobíjení
1x sada náhradních těsnění
1x uživatelský manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: