Avoria Báze Beznikotinová VPG 80/20 VALVET 500ml

Doporučujeme
Značka: Avoria
299 Kč –10 %
80 20 500ml
299 Kč –10 % 269 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Beznikotinová báze 80% VG / 20% destilovaná voda pro domácí výrobu e-liquidů vyrobeno v Německu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrobeno v Německu.

Beznikotinová báze pro domácí výrobu e-liquidů.

Avoria při výrobě pracuje pouze s ingrediencemi té nejvyšší farmaceutické kvality. Výsledné produkty neobsahují žádné procento vody a nabízejí tak skutečně prvotřídní zážitek.

Veškeré produkty značky AVORIA jsou vyrobeny v Německé Spolkové Republice nejen z těch nejlepších surovin, ale i podle nejvyšších standardů. Jsou v souladu se všemi nejnovějšími legislativními požadavky České republiky i celé Evropské unie. Výrobní proces je pečlivě sledován a vám se tak do rukou vždy dostane skutečně kvalitní produkt.

Jedná se o základ pro míchání vlastních e-liquidů, který obsahuje DESTILOVANOU VODU a VG (rostlinný glycerin) ve vyváženém poměru. Tato báze je zcela bez zápachu a příchutě.

Vyvážený poměr 80% VG / 20% DEST. VODA zachovává dobrou chuť a dodává dostatek páry. Díky své konzistenci se hodí spíše pro menší clearomizéry a žhavící hlavy s menšími otvory. Je ideální pro potahování stylem pusa-plíce. Báze obsahuje 20% destilované vody a tím je báze řídká neni to jako 80VG/20PG.

Toto není hotový e-liquid, ale pouze báze. Pro vytvoření e-liquidu budete ještě potřebovat některou z čistých příchutí, která se s touto bází smíchá.

Složení:
dest. voda
USP rostlinný glycerol

Vyrobeno v Německu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: