Avoria Salt Nic Shot 18mg 70/30 - nikotinová sůl

89 Kč –22 %
nikotin salz (2)
89 Kč –22 % 69 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Nikotin BOOSTER se přidává do beznikotinové Báze pro docílení požadované intensity nikotinu nebo jako samotná báze pro namíchání náplně.Vyzkoušejte náš Avoria SaltNicShot a zažijte ještě příjemnější páru! SaltNicShot neobsahuje nikotin jako volnou bázi, ale je vázán do slané mřížky.Díky programu SaltNicShot zažijete příjemné parní potěšení se sníženým úderem v krku, změkčenou hořkostí nikotinu a značně rozmanitou chutí v tekutinách.Samozřejmě, že míchání se SaltNicShotem je stejné jako u našich NicShots, proto se podívejte na naše míchací grafy, abyste získali nikotin, který chcete!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje 1 lahviček 10ml lahvička obsahuje 18mg nikotinové soli.

Nikotin BOOSTER se přidává do beznikotinové Báze pro docílení požadované intensity nikotinu nebo jako samotná báze pro namíchání náplně.

Informace o výrobku "SaltNicShot"

Vyzkoušejte náš Avoria SaltNicShot a zažijte ještě příjemnější páru!

Zvláštní funkce:
SaltNicShot neobsahuje nikotin jako volnou bázi, ale je vázán do slané mřížky.

Díky programu SaltNicShot zažijete příjemné parní potěšení se sníženým úderem v krku, změkčenou hořkostí nikotinu a značně rozmanitou chutí v tekutinách.

Samozřejmě, že míchání se SaltNicShotem je stejné jako u našich NicShots, proto se podívejte na naše míchací grafy, abyste získali nikotin, který chcete!

Složení: glycerin, propylenglykol, roztok soli nikotinu

Příklad:

Báze 25ml + 75ml nikotin shots 18mg = 100ml/12mg

Báze 50ml + 50ml nikotin shots 18mg = 100ml/8mg

Báze 75ml + 25ml nikotin shots 18mg = 100ml/4mg

Obsahuje stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým liquidům. V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech.....díky tomu tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný a nezkresluje chuť liquidu. Velkou výhodou je rychlejší proces odpařování (nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách) a daleko lepší vstřebatelnost, díky které je intenzita vapování nižší, takže spotřeba těchto liquidů s nikotinovou solí je nižší, než u klasických liquidů na stejném zařízení. Také se tím prodlužuje životnost žhavících hlav a snižuje spotřeba baterie. Liquidy s nikotinovou solí jsou nejvíce vhodné pro zařízení s vyšším odporem (1ohm a více), POD systémy a styl potahování ústa-plíce, jako u klasického kouření (MTL). I když se jedná o liquidy s obsahem nikotinu 20mg, tak uspokojí celou škálu uživatelů, kteří u běžných liquidů používají různé intenzity nikotinu, a to právě díky nikotinové soli, která umožňuje hladký potah bez dráždivých pocitů a vnímání intenzity nikotinu je odlišné, než u běžných liquidů. Tyto liquidy jsou velmi vhodné pro kuřáky, kteří přecházejí z klasických cigaret na elektronické, kdy je nutné, aby nový e-kuřák dostal do těla dostatečné množství nikotinu, bez jakéhokoli dráždivého pocitu (škrábání, kašlání).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: