Avoria Prázdné Lahve

Záznamy nebyly nalezeny...

Avoria Prázdné Lahve

Prázdné lahve AVORIA pro míchání liquidů.

Naše lahve můžete bezpečně naplnit jakoukoliv směsí. Naše lahve jsou vyrobeny z tvrdého plastu. Ty mohou být bezpečně a snadno utěsněny a proto nabízejí ideální uzavření pro směsi všech druhů. Všechny naše lahve jsou vhodné pro Báze obsahující nikotin a všechny lahve jsou vyrobeny tak, aby ze sebe neuvolňovali nežádoucí chutě a zápachy a lze je snadno přepravovat.

JEDNA Z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH SLOŽEK ...

... jsou e-kapaliny vedle e-cigarety. Aby byla zajištěna intenzivní chuť a nejlepší trvanlivost, měla by být základní tekutina správně skladována. Toto se provádí pomocí tzv. Základních lahví. Mezitím je mnoho těchto lahví. Ale co je třeba vzít v úvahu při nákupu? A jaké jsou pravidla týkající se skladování základních kapalin?

Co je důležité při nákupu základní lahve?
Základní lahve obvykle sestávají z vysoce kvalitního plastu. Tím nejlépe chráníte kapalinu před vnějšími vlivy. Dalším důležitým bodem je víčko. Tím by mělo být zajištěno, že lahev může být pevně uzavřena, aby nedošlo k žádnému selhání nebo během skladování. Pokud chcete koupit nové kapalné lahve pro Vaše kapaliny, měli byste použít plastové lahve, které jsou bez zápachu a chuti, protože nepřenášejí typický plastový zápach na kapalinu. Toto naopak zabraňuje deformaci chuti kapaliny.

Tipy pro správné ukládání základních kapalin
Nejen vybraná základní láhev ovlivňuje životnost základních kapalin, ale i skladování. Kvapaliny jsou zpravidla stabilní asi 2 roky. Přesto byste se měli vždy podívat na datum trvanlivosti, které je na láhvi kapaliny. Nicméně je to jen vodítko, které může být nesmírně zkráceno, pokud kapaliny nejsou správně uloženy.

Skladujte lahve na chladném místě
Teplo může také poškodit kapalinu, i když je v kvalitní plastové bazální lahvičce. Chladné skladování je doporučeno zejména pro kapaliny, které obsahují jen málo nebo žádný nikotin. Ideální úložný prostor, který splňuje obě kritéria, tmavý a chladný: chladnička. To je zvláště užitečné, pokud jsou přítomny větší zásoby, které je třeba skladovat po delší dobu. Díky skladování v chladničce se však kapalina může stát o něco více viskózní, což může vést k aroma. Tento problém lze vyřešit jednoduchým zahřátím.

Pravidelně kontrolujte stav základní kapaliny
Pokud ukládáte naplněné láhve na delší čas, neměli byste se spoléhat jen na uvedenou dobu trvanlivosti. Stav kapaliny by měl být kontrolován v pravidelných intervalech. Tekutina by měla být v pořádku, pokud je ještě jasná. Pokud je naopak mléčná a neprůhledná, musí být zlikvidována a nesmí se používat.