Joyetech CUBOID Lite 80W s Exceed D22 3000mAh Černá

1 890 Kč –5 % 1 790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.10.2020
Kompaktní elektronická cigareta se silnou baterií, moderními funkcemi a atomizérem určeným pro potahování pusa-plíce? Joyetech přichází s Cuboid Lite sadou. Malý mod skvěle padnoucí do ruky s integrovanou baterií o kapacitě 3000mAh má velký 1,4palcový barevný TFT displej, zcela nové rozhraní a funkce, které vám usnadní každodenní vapování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický grip Joyetech Cuboid Lite Kit
 
- Přehledný dotykový displej, baterie 3000mAh, clearomizér Exceed D22 v kitu
 
 
Model Joyetech Cuboid Lite rozšiřuje nabídku skvělých modů od firmy Joyetech o další skvělý kousek. Cuboid Lite je skvěle fungující mod s celou řadou zajímavých provozních režimů a dostačujícím výkonem i pro přímé potahování. Skvěle zpracovanému designu dominuje obrovský displej v přední části. Díky tomuto displeji je nastavení všech parametrů jednodušší, než kdy dřív.
 
V základní nabídce režim pro výstupní výkon, přímý výstup napětí z baterie (bypass), teplotní režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky, stejně jako TCR režimy pro přesné nastavení koeficientů žhavení. Nastavení výkonu ocení jak milovníci přímého potahování, tak příznivci klasického šlukování. Výkon lze nastavit v rozmezí 1 - 80 W. O chod zařízení se stará vestavěná baterie s kapacitou 3000 mAh. Díky této kapacitě se můžete těšit z nerušeného vapingu téměř po celý den. V případě vybití baterie stačí připojit k zařízení USB kabel a dobít ji. Zabudovaná bezpečnostní teplotní ochrana zaručuje delší životnost baterie a nulové přehřívání během nabíjení.
 
Novinkou je bezpečné nastavení výkonu. V případě, že zvolíte spirálku s vyšším odporem, rozsah výstupního výkonu se automaticky sníží, aby nedošlo k poškození zařízení. U modu rovněž můžete upgradovat firmware a získat tak nejaktuálnější verzi systému pro svůj mod. Díky tomu budou vaše režimy stále přesné a bezchybné.
 
V kompletní sadě se nachází nový clearomizér Joyetech Exceed. Ten nabídne základní objem 2 ml s možností rozšíření na 3,5 ml. Obrovskou výhodou clearomizéru Exceed je multifunkční využití. Jedná se o clearomizér fungující jak na přímé potahování, tak zároveň na klasické šlukování. Tomu jsou uzpůsobené spodní vzduchové otvory. V základní sadě se nachází dvě žhavící hlavy Joyetech EX. Jedna z nich je určena pro přímé potahování a její odpor je 0,5 ohm. Druhá je určena pro šlukování a její odpor je 1,2 ohm.
 
 
cuboid lite grip 16
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 114 x 41 x 26 mm (vč. atomizéru a náustku)
Režimy: Power/Bypass/Temp (Ni, Ti, SS)/TCR (M1, M2)
Výstupní výkon: 1 - 80 W
Objem tanku: 2 nebo 3,5 ml
Podporovaný odpor: 0,05-1,5 ohm (TC, TCR), 0,1-3,5 ohm (Power)
Teplotní rozsah: 100 - 315 °C / 200 - 600 °F
Baterie: integrovaná 3000 mAh
Max. nabíjecí proud: 2 A
Max. výstupní proud: 30 A
Max. výstupní napětí: 9 V
Nabíjení: micro USB port
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
Stylové zpracování
 
Dominantou modu Cuboid Lite je rozhodně přehledný a velký displej v přední části. Na něm si pohodlně nastavíte všechny potřebné hodnoty. Společně s rozhraním a čipem tvoří dohromady úžasný celek, jehož provoz zvládne i naprostý začátečník. Díky nepříliš velkým rozměrům skvěle padne do každé ruky a perfektně se drží i v průběhu vapování.
cuboid lite grip cuboid 1
cuboid lite grip 13
Výkon až 80 W
 
Výstupní výkon dosahuje maximální hodnoty 80 W. S touto hodnotou budou spokojeni jak příznivci šlukování, tak milovníci přímého potahování. Výkon si lze regulovat po 1 W v rozmezí 1 - 80 W.
USB nabíjení a teplotní ochrana
 
Po vybití baterie stačí připojit USB kabel a baterii opětovně dobít. Mod disponuje teplotní ochranou, která zamezuje přehřívání baterie během nabíjení. Díky tomu zachovává mnohem delší životnost celému zařízení.
cuboid lite grip 31
36
Clearomizér Exceed v kitu
 
Nový clearomizér Exceed v kitu vyniká hned několika vlastnostmi. Tou nejdůležitější vlastností je rozhodně možnost využití jak pro přímé potahování, tak pro klasické šlukování. Díky novým žhavícím hlavám EX máte na výběr mezi těmito dvěma způsoby e-kouření.
Rozšíření objemu tanku
 
Jednou ze zajímavých vlastností clearomizéru Exceed je volitelné nastavení objemu. Výchozí objem tanku je 2 ml e-liquidu. Díky speciální rozšiřující sadě si však objem navýšit na 3,5 ml! Máte raději kompaktní rozměry a menší objem tanku při šlukování, nebo větší kapacitu pro přímé potahování? Zde máte na výběr přesně podle svých potřeb.
cuboid lite grip 5
cuboid lite grip 19
Obsah balení:
 
1x mod Joyetech Cuboid Lite
1x clearomizér Joyetech Exceed
1x žhavící hlava EX DL (0,5ohm)
1x žhavící hlava EX MTL (1,2ohm)
1x sada pro rozšíření objemu tanku
1x QC USB kabel
1x sada náhradních dílů
1x manuál

promotion video cuboid lite

turitorial video cuboid lite

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: