VOOPOO Argus Air Pod elektronická cigareta 900mAh

Akce
Značka: VooPoo
799 Kč –13 % 699 Kč

Zvolte variantu

Po úspěšných řadách gripů Vinci a Drag přichází výrobce VOOPOO s dokonalou elektronickou cigaretou Argus Air Pod. Ergonomické a designové tělo z kvalitní zinkové slitiny a kůže disponuje vestavěnou baterií o kapacitě 900mAh.

Detailní informace

Barva: Classic Black
Vyprodáno
799 Kč
699 Kč
Barva: Desert Camouflage
Vyprodáno
799 Kč
699 Kč
Barva: Ash Brown
Vyprodáno
799 Kč
699 Kč
Barva: Claret Violet
Vyprodáno
799 Kč
699 Kč
Barva: Deep Sea
Vyprodáno
799 Kč
699 Kč
Barva: Klein Blue
Vyprodáno
799 Kč
699 Kč
Barva: Silk White
Vyprodáno
799 Kč
699 Kč

Detailní popis produktu

Po úspěšných řadách gripů Vinci a Drag přichází výrobce VOOPOO s dokonalou elektronickou cigaretou Argus Air Pod. Ergonomické a designové tělo z kvalitní zinkové slitiny a kůže disponuje vestavěnou baterií o kapacitě 900mAh. Tvorbu páry zajišťuje nejen spínací tlačítko, ale i systém automatického žhavení - stačí pouze potáhnout z náustku. Čip GENE.AI nabízí nastavitelný výkon 5W - 25W. Vyměnitelné cartridge o objemu 3,8ml nabízí dva typy, a to s vestavěnou žhavicí hlavou o odporu 0,8ohm a s vyměnitelnou žhavicí hlavou řady PnP. Nabíjení zajišťuje port USB-C.

Není určeno pro náplně obsahující nikotin z důvodu většího obsahu náplně clearomizéru jak 2ml. Zákon předepisuje, že náplně s nikotinem je možné plnit jen do obsahu clearomizéru 2ml.

- Stylové zpracování, integrovaná baterie 900mAh, regulace výstupního výkonu
 
VooPoo Argus Air Pod Kit je nová elektronická cigareta typu pod od proslulého výrobce VooPoo. Kombinuje v sobě výhody základních elektronických gripů a kompaktních e-cigaret, navíc přináší elegantní designové zpracování, které si ihned zamilujete. Celé tělo je vyrobeno z kvalitní zinkové slitiny, kterou doplňují boční panely pokryté kůží. S rozměry 95,3 x 31,4 x 19,3 mm skvěle padne do každé ruky a pohodlně se také přenáší. Uvnitř těla se nachází integrovaná baterie s kapacitou 900 mAh, která se postará o mnohahodinový provoz bez potřeby nabíjení. Jestliže bude nutné baterii dobít, jednoduše připojíte kabel typu USB-C a dobijete ji proudem až 2 A. Uvnitř těla se můžete těšit na vynikající čip GENE.AI, který se postará o bezpečný chod zařízení, nabídne však také celou řadu výhod.
 
Díky čipu GENE.AI si budete moci regulovat výstupní výkon. Ten lze regulovat v rozpětí 5 - 25 W. Výkon se potom zobrazuje na displeji umístěném v přední části. Díky čipu si budete moci užívat také volbu automatického, nebo manuálního spínání potahu. Přizpůsobíte si tak odpařování svým představám. Společně s baterií Argus přichází na scénu také nová cartridge hned ve dvou provedeních. Obě tyto cartridge disponují objemem 3,8 ml, první z nich nabídne integrované žhavící tělísko s odporem 0,8 ohm pro optimální tuhost MTL potahu. Druhá cartridge disponuje slotem pro výměnu žhavícího tělíska. V balení najdete tělísko z rodiny VooPoo PnP s názvem PnP-TM1 a odporem 0,6 ohm. Cartridge můžete na těle baterie také otáčet o 180° pro změnu přísunu vzduchu a ovlivnění výsledné produkce páry. VooPoo Argus Air Pod Kit je prvotřídní e-cigareta, která osloví jak začátečníky, tak také pokročilé vapery.
 
Parametry produktu:

Rozměry: 95,3 x 31,4 x 19,3 mm
Kapacita baterie: 900 mAh
Výstupní výkon: 5 - 25 W
Výstupní napětí: 3,2 - 4,2 V
Podporovaný odpor: 0,6 - 3,0 ohm
Objem cartridge: 3,8 ml
Dobíjení: USB-C port (5V/2A)
Materiál: zinková slitina + kůže

Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
Stylový design

VooPoo Argus Air Pod Kit nabídne překrásné designové zpracování. Celé tělo je vyrobeno z kvalitní zinkové slitiny, kterou doplňují boční části pokryté kůží. K dostání je v celé řadě barev. Díky svým kompaktním rozměrům navíc skvěle padne do každé ruky a snadno ji schováte také do kapsy.

Možnost regulace výkonu

Uvnitř těla se nachází prvotřídní čip GENE.AI, který umožňuje regulovat výstupní výkon. Ten lze regulovat v rozmezí 5 - 25 W. Aktuálně nastavený výkon se zobrazuje na předním displeji, který zároveň zobrazuje stav baterie, naměřený odpor a počet potahů.
Automatické spínání potahu

U e-cigarety VooPoo Argus Air Pod Kit si budete moci sami zvolit, zda vám vyhovuje spíše manuální stisk tlačítka pro žhavení, nebo automatické spínání žhavení. Obě varianty jsou u tohoto modelu k dispozici a nabídnou tak skutečně komfortní používání.

Dvě cartridge

V základním balení se nachází dvě cartridge s objemem 3,8 ml. První z těchto cartridgí disponuje integrovanou žhavící hlavou s odporem 0,8 ohm. Tato cartridge je vhodná pro MTL vaping. Jestliže si budete chtít vyzkoušet utaženější DL potah, můžete využít druhou cartridge se slotem pro žhavící hlavy VooPoo PnP. V balení najdete žhavící hlavu PnP-TM1 s odporem 0,6 ohm.
Integrovaná baterie

V jádru e-cigarety Argus se nachází integrovaná baterie se solidní kapacitou 900 mAh, která se postará o efektivní náběh žhavení a bezproblémový mnohahodinový provoz. V případě nutnosti dobití vás mile potěší přítomnost konektoru USB-C pro dobíjení proudem až 2 A. Baterii tak dobijete rychleji, než kdy předtím.

Obsah balení:

1x baterie VooPoo Argus Air Pod
1x prázdná cartridge VooPoo Argus Air Pod (3,8 ml)
1x cartridge VooPoo Argus Air Pod (0,8 ohm) (3,8 ml)
1x žhavící tělísko VooPoo PnP-TM1 (0,6 ohm)
1x USB-C kabel pro dobíjení
1x uživatelský manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: