Elektronický grip: Joyetech Espion Kit s ProCore X (Šedý)

1 899 Kč –5 % 1 799 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2021
Elektronický grip Joyetech Espion Kit s ProCore X - Přehledný displej, snadné uživatelské rozhraní, skvělý clearomizér v kitu  Mod Joyetech Espion poutá pozornost na první pohled svým vytříbeným a propracovaným designem. Mod působí, jako kdyby právě vypadl přímo z filmu o oblíbeném...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický grip Joyetech Espion Kit s ProCore X
 
- Přehledný displej, snadné uživatelské rozhraní, skvělý clearomizér v kitu
 
 
Mod Joyetech Espion poutá pozornost na první pohled svým vytříbeným a propracovaným designem. Mod působí, jako kdyby právě vypadl přímo z filmu o oblíbeném britském agentovi. Promyšlený design ale není jedinou jeho výsadou. Nesmí chybět jednoduché uživatelské rozhraní, vysoký výstupní výkon, ale i řada režimů pro nastavení teploty. Joyetech Espion je originál. A dává to najevo.
 
Tento stylový mod nabídne v prvé řadě praktické rozměry. Ty činí 84 x 43 x 28 mm. Díky praktickému designu ve tvaru boxu je zajištěna perfektní ergonomie a pohodlné držení při celodenním vapování. Důležitým prvkem designu je displej v přední části zařízení. Displej o velikosti 1,45 palce je skutečně dechberoucí a nastavení modu ještě nikdy nebylo jednodušší. Ergonomická konstrukce a prvotřídní displej však nejsou jedinými prvky, kterými se může pyšnit tento mod. Z režimů můžeme poukázat na Power režim s maximálním výkonem 200 W, ale také na možnost nastavení teplotních režimů, včetně TCR.
 
O správný chod zařízení se starají dvě baterie typu 18650. Tyto baterie nejsou součástí základního balení. V provozu na tyto dva články se Espion stává skutečně efektivním pomocníkem při přímém potahování, ale i klasickém šlukování. Výhodou je bezpečné dobíjení baterií přímo uvnitř modu. Zařízení podporuje rychlé dobíjení s proudem 2A, stejně jako vybalancované dobíjení obou baterií. Zabudovaný balancer tak zachovává životnost a kapacitu vašich baterií po dlouhou dobu. Jednou z dalších výhod je také vycentrovaný závit na těle modu. Díky přesnému umístění na tento závit bez problému našroubujete atomizéry s průměrem až 28 mm, aniž byste se museli bát nevzhledných přesahů. Rozsah délky podporovaných závitů atomizérů je potom 4 - 5,5 mm.
 
Tento jedinečný mod skvěle doplňuje i povedený clearomizér. Novinka s názvem Joyetech ProCore X nabídne systém vrchního plnění a podporu žhavících tělísek ze série Joyetech ProC. Budete si tak moci užívat jak DL, tak i MTL vaping. Ve spodní části se nachází plně regulovatelný systém airflow. Praktické vrchní plnění je opatřeno speciálním uzávěrem, kdy stačí uzávěr pouze vysunout a vyklopit nahoru, plnění je tak snazší, než kdy dřív. Příjemným bonusem se stává možnost navýšení objemu tanku. Základní verze clearomizéru nabídne objem 2 ml, se speciální rozšiřující sadou, která se nachází v balení, si však můžete navýšit objem tanku až na 4,5 ml.
 

Parametry produktu:

Mod Joyetech Espion:
Rozměry: 84 x 43 x 28 mm
Výstupní výkon: 1 - 200 W
Baterie: 2x slot pro 18650 (nejsou součástí balení)
Dostupné režimy: Power/TC(Ni, Ti, SS316)/TCR
Podporovaný odpor:  VW režim: 0,1 - 3,5 ohm
                                  TC režim: 0,05 - 1,5 ohm
Nabíjení: externě nebo USB
Nastavení teploty 100 - 315 °C (200 - 600 °F)
Výstupní napětí: až 9 V
Závit: 510
 
Clearomizér Joyetech ProCore X:
Délka: 44 mm (s objemem 4,5 ml je délka 53 mm)
Průmer: 25 mm
Objem: 2 nebo 4,5 ml
Závit: 510
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
Stylový design
 
Joyetech Espion je precizně zpracovaný mod se skvělou ergonomií a povedeným designem, který se tváří, jako kdyby právě vyskočil z filmu o oblíbeném britském agentovi. Perfektně padne do každé ruky a mimo praktické využití při vapování se také stane stylovým módním doplňkem.
 
Obrovský displej
 
V přední části se nachází praktický a velký displej s velikostí 1,45 palce. Všechny parametry a bohatá nastavení tohoto modu si tak upravíte pohodlněji, než kdy předtím. Displej je krásně přehledný a úžasně doplňuje stylové dílenské zpracování celého modu.
 
Vycentrovaný závit 510
 
Novinkou je vycentrovaný závit typu 510, který zaručuje kompatibilitu pro všechny atomizéry s průměrem do 28 mm, aniž byste se museli bát nevzhledných přesahů.
 
 
 
Balancer baterií
 
Vybalancované a rovnoměrné dobíjení je základem bezchybného fungování modu a delší trvanlivosti obou článků. Tento mod obsahuje již zabudovaný balancer, který bude vaše baterie dobíjet vždy naprosto rovnoměrně.
 
Clearomizér ProCore X
 
Nový clearomizér ProCore X je kompatibilní se sérií žhavících hlav ProC, kde najdete hlavy jak pro DL, tak i MTL vaping. Ve spodní části si můžete regulovat přísun vzduchu a e-liquid do tanku plníte ve vrchní části po odklopení vrchního uzávěru. Vše je velice snadné a pohodlné.
 
Možnost navýšení objemu
 
Pokud vám naplno nevyhovuje základní tank s objemem 2 ml, můžete si objem jednoduše navýšit pomocí speciální rozšiřující sady a náhradního pyrexového těla s výsledným objemem až na 4,5 ml! Tento velký tank poté využijete při přímém potahování, kdy je spotřeba e-liquidu znatelně vyšší.
 
Obsah balení:
 
1x mod Joyetech Espion
1x clearomizér Joyetech ProCore X
1x žhavící tělísko Joyetech ProC1 (0,4 ohm)
1x žhavící tělísko Joyetech ProC1-S (0,25 ohm)
1x náhradní pyrexové tělo
1x sada pro navýšení objemu
1x QC USB kabel
1x sada náhradních dílů
1x uživatelský manuál
 
* Součástí balení nejsou baterie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: