Clearomizér GeekVape Zeus X Mesh RTA (4,5ml) (Rainbow)

Akce
Značka: GeekVape
999 Kč –35 %
zeus x mesh rainbow
999 Kč –35 % 650 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Možnosti doručení

GeekVape Zeus X Mesh RTA je upgradovanou verzí populárního atomizéru Zeus X. Tato nová verze přináší opět jedinečné chuťové podání, obrovský objem a prvotřídně zpracovanou základnu pro umístění mesh pletiva a pro zisk ještě většího množství produkované páry. Atomizér nabídne kompaktní rozměry a kompatibilitu s drtivou většinou modů na trhu díky přítomnosti závitu 510.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clearomizér GeekVape Zeus X Mesh RTA
 
- Objem 4,5ml, mesh základna, vrchní airflow systém
 
GeekVape Zeus X Mesh RTA je upgradovanou verzí populárního atomizéru Zeus X. Tato nová verze přináší opět jedinečné chuťové podání, obrovský objem a prvotřídně zpracovanou základnu pro umístění mesh pletiva a pro zisk ještě většího množství produkované páry. Atomizér nabídne kompaktní rozměry a kompatibilitu s drtivou většinou modů na trhu díky přítomnosti závitu 510. Jeho délka činí jen 47,8 mm a průměr se zastavil na krásných 25 mm. Samotný tank atomizéru potom nabídne solidní objem, doplníte do něj totiž až 4,5 ml e-liquidu. S touto kapacitou si poradí atomizér s mnohahodinovým provozem bez potřeby dalšího doplňování. V případě potřeby potom kdykoliv stačí odšroubovat vrchní uzávěr a během pár vteřin dolít potřebné množství e-liquidu.
 
Novinkou je přítomnost vnitřní modulární základny pro instalaci mesh pletiva. Díky použití mesh základny došlo k navýšení odpařovací plochy a zjednodušení celkové obsluhy a instalace. S mesh základnou vynikne chuť jakéhokoliv e-liquidu, atomizér také oceníte při vapování složitějších tabákových směsí, nebo dezertových e-liquidů. Základna je modulární, můžete ji proto z atomizéru odšroubovat a nahradit ji za standardní základnu z původní verze atomizéru Zeus X RTA. Mesh základnu potom lze použít také v původním atomizéru, jsou navzájem kompatibilní. Pro zachování věrné chuti každého e-liquidu přichází Zeus X Mesh s oblíbeným systémem vrchního airflow. GeekVape Zeus X Mesh RTA je vynikající atomizér, který splní požadavky i těch nejnáročnějších vaperů a uživatelů v oblasti DL vapingu.
 
Parametry produktu:
 
Délka: 47,8 mm
Průměr: 25 mm
Objem: 4,5
Závit: 510
Plnění: vrchní
Airflow: vrchní
Provedení základny: mesh
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
Moderní zpracování
 
GeekVape Zeus X Mesh RTA pokračuje v zaběhnuté tradici prvotřídního designu produktů výrobce GeekVape a přináší atomizér s kovovou konstrukcí a tankem z pyrexového skla. Elegantní zpracování ještě umocňuje vyboulený tvar tanku a široký náustek s uchycením typu 810 ve vrchní části. Atomizér je kompatibilní s drtivou většinou modů na trhu díky závitu 510.

Modulární mesh základna
 
Jádrem atomizéru Zeus X Mesh je modulární mesh základny pro instalaci vlastního mesh pletiva. Díky přítomnosti této základny získáte větší odpařovací plochu, rychlejší náběh žhavení a plnější chuť každého použitého e-liquidu. Základna je modulární, můžete ji proto použít také ve standardním atomizéru Zeus X RTA.
Obrovský objem
 
Do tanku lze doplnit až 4,5 ml s použitím výchozího vybouleného pyrexového těla. S touto obrovskou kapacitou si užijete dlouhé hodiny nerušeného vapování bez potřeby doplňování. Pokud bude potřeba tank doplnit, jednoduše odšroubujete vrchní uzávěr a během pár vteřin tank znovu doplníte.

Vrchní airflow
 
Clearomizér Zeus X Mesh je opatřen praktickým systémem vrchního přísunu vzduchu. Vzduch je tak k pletivu přiváděn efektivněji a lépe ofukuje celou základnu, díky čemuž získáte lepší chuť e-liquidu, než kdykoliv předtím. Vrchní airflow systém navíc eliminuje možné riziko protékání spodními otvory.

Obsah balení:
 
1x clearomizér GeekVape Zeus X Mesh RTA
1x náhradní pyrexové tělo
1x náhradní náustek s uchycením typu 810 (ultemový)
1x adaptér pro použití náustku 510
1x DIY sada (mesh pletivo N80 0,17ohm, KA1 0,2 ohm, přírodní vata)
1x servisní sada (šroubováček, náhradní těsnění, šroubky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: