Elektronický grip: SMOK Procolor Kit s TFV8 Big Baby (Zelený)

Akce
Značka: SMOK
1 899 Kč –21 %
Elektronický grip: SMOK Procolor Kit s TFV8 Big Baby (Zelený)
1 899 Kč –21 % 1 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2021

Firma SMOK zásobuje trh skutečně povedenými mody. Nejinak tomu je i u novinky s názvem ProColor. Výkonný mod v kompaktním těle a s přehledným a jednoduchým nastavením. Toto přání velké většiny vaperů je tímto považováno za splněné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický grip SMOK ProColor Kit
 
- Kompletní set s TFV8 Big Baby, přehledný displej, výkon až 225W
 
 
Firma SMOK zásobuje trh skutečně povedenými mody. Nejinak tomu je i u novinky s názvem ProColor. Výkonný mod v kompaktním těle a s přehledným a jednoduchým nastavením. Toto přání velké většiny vaperů je tímto považováno za splněné.
 
SMOK ProColor disponuje slotem pro dvě baterie typu 18650. Ty zajistí vysoký výkon až do hodnoty 225W. Tím splní požadavky i těch nejnáročnějších vaperů vyžadujících obrovské množství produkované páry. Výkon se dá regulovat v rozmezí 6 – 225 W. Svou hodnotu si tak zvolí každý.
 
Novinkou je potom přehledný displej na přední straně. Díky ergonomickému tvaru v podobě štítu působí velice moderně. Nejinak tomu je v případě nastavení. To je jednoduché a rychlé. Uživatel má na výběr ze šesti barevných režimů. Každý si tak může nastavit písmo, jaké mu nejvíce vyhovuje. Pro nastavení všech hodnot postačí dvě regulační tlačítka společně s velkým žhavícím tlačítkem. To se nachází, jak je u SMOKu již tradicí, na boční straně. Díky novému firmwaru lze využívat i upgrade pro uživatelské rozhraní. Proto budete pořád kupředu. Mod bude neustále držet krok se současnými trendy. Pro upgrade slouží USB konektor ve spodní části pod displejem.
 
Co se týče režimů žhavení, mimo standardní režim výkonu (až do hodnoty 225W) zde naleznete také teplotní režimy pro nikl, titan a nerezovou ocel. Nechybí ani MEMORY režim, který usnadní vaše nastavení. SMOK opět vyniká také svým designem. Především potom nabízenými barevnými variacemi. Mimo standardní černou a stříbrnou nechybí ani zelená, duhová, modrá, nebo červená varianta. Každý si jistě najde to svoje.
 
Součástí kompletní sady je vynikající a osvědčený clearomizér TFV8 Big Baby, který je určen primárně pro přímé potahování rovnou do plic. Tvoří obrovské množství páry, ale zároveň dodává vynikající chuť.
 
 

Parametry produktu:
 
ProColor Mod:Rozměry: 85 x 46 x 29.5 mmVýstupní výkon: 6 - 225 WRežimy: VW/TC (Ti, Ni, SS)/MEMORYNastavení teploty: 100 °C - 315 °C/200 °F - 600 °F
Baterie: 2x slot pro 18650 (nejsou součástí balení)Výstupní napětí: 0.5V - 9 VPodporovaný odpor: VW: 0.1 - 3 ohm
                                  TC: 0.06 - 3 ohm
 
TFV8 Big Baby Tank EU:Délka: 56,2 mm
Průměr: 24,5 mmObjem: 2 mlZávit: 510
Zajímavý displej
 
Displej ve tvaru štítu je nejspíš první věcí, která na tomto modu jednoznačně upoutá pozornost. Ergonomicky tvarovaný displej s ovládacími tlačítky zajistí pohodlnější nastavení a zároveň velice pěkně vypadá.


Dvě baterie a vysoký výkon
 
Díky pohonu na dvě baterie 18650 je zajištěn dostatečně vysoký výkon a zároveň dlouhá výdrž. Výkon dosahuje maximální hodnoty až 225W. Lze ho plně regulovat v rozmezí 6 - 225 W.
SMOK TFV8 Big Baby v balení
 
Součástí této základní sady je skvělý clearomizér TFV8 Big Baby. V evropské verzi nabízí objem e-liquidu 2 ml. Je určen pro přímé potahování. Dodává velké množství páry a skvělou chuť vašeho e-liquidu.


Obsah balení:
 
1x mod SMOK Procolor
1x clearomizér SMOK TFV8 Big Baby
2x žhavící tělísko V8 Baby-Q2 EU (0,4ohm)
1x náhradní pyrexové tělo
1x sada náhradních dílů
1x USB kabel1x uživatelský manuál
 
* Součástí balení nejsou baterie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: