Eleaf iKuun i80 GRIP 3000mAh s Mello 4 D22 Zlený

1 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.7.2021

iKuun i80 je skvěle navržený grip s vestavěnou baterií o kapacitě 3000mAh a nastavitelným výkonem až 80W. Na boční straně se nachází OLED displej, kde můžete sledovat stav nabití Vašeho gripu, odpor atomizeru, nastavený výkon, režim, teplotu a napětí. iKuun nabízí jak klasický režim pro výkon, tak i teplotní TC-Ni/Ti/SS, TCR a Bypass. Mezi jeho další přednosti patří dvojitý ochranný obvod (ochrana proti přebití a podbití), ochrana při nabíjení nebo upgrade Firmware při aktualizaci výrobcem. Tato sada obsahuje nový clearomizer Melo 4 o objemu 2ml. Více info v detailním popisu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický grip Eleaf iKuun i80 Kit
 
- Integrovaná baterie 3000mAh, malé rozměry, výkon až 80W
 
 
Firma Eleaf pokračuje s uváděním výborných gripů určených jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Model Eleaf iKuun i80 splňuje parametry vše, co byste mohli od gripu očekávat.
 
Malé rozměry modu 80 x 38 x 27 mm zajistí, že mod skvěle padne do každé ruky a nebude nikde překážet. I přes kompaktní rozměry překvapí svou výdrží na baterii. Uvnitř těla se totiž nachází baterie s kapacitou 3000mAh. Ta zaručí pohodlný vaping v průběhu celého dne. V případě vybití postačí připojit mod k vašemu PC nebo k externímu adaptéru do sítě USB kabelem. Díky nabíjení 2A proudem budete mít nabito rychleji, než je tomu u modů bez této funkce. Ikuun i80 navíc disponuje integrovanou tepelnou ochranou pro bezpečné nabíjení. Tato teplotní ochrana zajistí delší životnost baterie a zároveň bezpečný provoz.
 
S výkonem až 80W a řadou provozních režimů se dostane do hledáčku široké škály vaperů. U modu si přijdou na své jak příznivci přímého potahování do plic, tak milovníci šlukování. Nechybí samozřejmě teplotní režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky, včetně TCR režimů pro přesnější nastavení teplotních koeficientů odporů.
 
Ve vrchní části naleznete závit typu 510 pro uchycení clearomizérů se stejným typem závitu. Výrobce doporučuje dodržet průměr clearomizéru do maximální šíře 25 mm, aby nedocházelo k nevzhledným přesahům. Co se týče vzhledu modu, Eleaf se drží v zaběhnutých kolejích pestrých barevných variací se základem v černé barvě. Najdete zde proto barvy jako je zelená, červená a modrá, ale také konvenční černou a stříbrnou.
 
Součástí kompletního setu je nový clearomizér Eleaf Melo 4. Jedná se o čtvrtou generaci oblíbeného clearomizéru Melo určeného pro přímé potahování rovnou do plic. Melo 4 přináší navíc nové žhavící hlavy nesoucí označení Eleaf EC2. V balení naleznete obě dvě žhavící hlavy EC2 – první nabízí odpor 0,5 ohm, druhá potom 0,3 ohm. Melo 4 je clearomizér s vrchním plněním a kompaktními rozměry. Vrchní plnění je velice pohodlné, díky speciálnímu výsuvnému uzávěru ho stačí vysunout do strany a můžete doplňovat. Svými barevnými variacemi Melo 4 dokonale ladí právě s modem iKuun i80.
 
 
ikuun-i80-kit-desc-1
Parametry produktu:
 
Mod iKuun i80:
Rozměry: 80 x 38 x 27 mm
Výstupní výkon: 1 – 80 W
Kapacita baterie: 3000 mAh
Režimy: VW/Bypass/TC (Ni, Ti, SS)/TCR-M1, M2, M3
Podporovaný odpor: TC: 0,05 – 1,5 ohm
VW: 0,1 – 3,5 ohm
Nastavení teploty: 100 – 315 °C/ 200 – 600 °F
 
Clearomizér Melo 4:
Typ: D22
Průměr: 22 mm
Délka: 52,5 mm
Objem: 2 ml
Závit: 510
 
Kompaktní rozměry
 
Každý vaper si přeje mod, který snadno schová do kapsy, ale zároveň mu nabídne vysoký výkon. Eleaf iKuun i80 dokáže obstarat vše. Se svými rozměry 80 x 38 x 27 mm ho opravdu snadno schováte do kapsy a díky ergonomickému designu navíc skvěle padne do jakékoliv ruky.
ikuun-i80-kit-desc-2
ikuun-i80-kit-desc-3
Velká kapacita baterie
 
Uvnitř kompaktního těla modu se ukrývá solidní baterie s kapacitou 3000mAh. Ta zajistí pohodlný vaping po celý den. V případě vybití ji samozřejmě můžete ihned dobít. Nabito budete mít poměrně rychle. Díky dobíjecímu proudu 2A je zajištěno efektivnější a rychlejší dobíjení.
Teplotní ochrana
 
Mod iKuun i80 disponuje teplotní ochranou pro vaši baterii. Ta zajistí, že se baterie nebude nadbytečně přehřívat, nebo ochlazovat. Díky tomu je zajištěna delší životnost vaší baterie a také mnohem bezpečnější provoz v průběhu užívání a dobíjení.
ikuun-i80-kit-desc-4
ikuun-i80-kit-desc-6
Výkon až 80W
 
Díky výkonu až 80W ocení tento grip především příznivci přímého potahování. Součástí je regulace výkonu v rozmezí 1 – 80 W. Proto se mod neomezuje pouze na cloud chasery, ale skvěle bude fungovat také milovníkům šlukování. Mezi základními režimy navíc naleznete všechny oblíbené teplotní režimy pro niklové, nerezové a titanové spirálky. Nechybí ani režim Bypass pro získání co největšího výkonu, jedná se o režim přímého výstupního napětí z baterie.
Clearomizér Melo 4 v kitu
 
V základní sadě naleznete mimo grip ještě clearomizér Melo 4. Jedná se o čtvrtou generaci oblíbených clearomizérů pro přímé potahování. Společně s clearomizérem se dodávají také nové žhavící hlavy EC2 s odpory 0,5 ohm a 0,3 ohm pro přímé potahování, zisk velkého množství požadované páry a co nejvěrnější podání chuti.
ikuun-i80-kit-desc-7
ikuun-i80-kit-doplneni
Pohodlné vrchní plnění
 
Pro doplnění e-liquidu postačí vysunout inovativní uzávěr do strany a můžete doplňovat. Tento systém je velice snadný a rychlý. Už nemusíte celý uzávěr složitě šroubovat pro doplnění.
Obsah balení:
 
1x mod Eleaf iKuun i80
1x clearomizér Eleaf Melo 4
1x žhavící hlava EC2 (0,5ohm)
1x žhavící hlava EC2 (0,3ohm)
1x QC USB kabel
1x sada náhradních dílů
1x manuál
ikuun-i80-kit-desc-5
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: