iWu Pod

Nejprodávanější

Elektronická cigareta: Eleaf iWu Pod Kit (700mAh) (Gold Greenery)
650 Kč –16 %
Původně: 650 Kč  (–16 %)
549 Kč
Eleaf iWu cartridge (POD) 2ml
99 Kč –10 %
Eleaf iWu cartridge (POD) 2ml
Skladem
TC_CARTRIDGE-ISMOKA-IWU
Původně: 99 Kč  (–10 %)
89 Kč
2 položek celkem
Elektronická cigareta: Eleaf iWu Pod Kit (700mAh) (Gold Greenery)
650 Kč –16 %
549 Kč

Elektronická cigareta Eleaf iWu Pod Kit - Moderní zpracování,...

EJ_V-SN-ECIG-3107
Eleaf iWu cartridge (POD) 2ml
99 Kč –10 %
89 Kč

iSmoka-Eleaf iWu cartridge (POD) 2ml + žhavicí hlava...

TC_CARTRIDGE-ISMOKA-IWU
- Moderní zpracování, sada pro MTL, automatické spínání
 
 
Eleaf iWu je netradiční designová e-cigareta typu POD určená pro klasické šlukování. Zaujme neobvyklým designem, poměrně solidní kapacitou baterie a možností automatického potahování bez nutnosti stisku spínacího tlačítka. Rozměry této e-cigarety jsou 98 x 30 x 14 mm a skvěle padne do každé ruky. Hlavní konstrukce baterie je potažena speciálním vroubkovaným krytem, který tvoří celkový design produktu. Design je skutečně elegantní a s tímto modelem se tak budete všude vyjímat. Vnější kryt také slouží jako jakási ochrana vnitřní části s baterií. Příjemně se drží v ruce i při celodenním používání a stane se tak vaším nepostradatelným pomocníkem. S maximálním výkonem 15 W a režimem přímého výstupního napětí si navíc užijete slušnou tvorbu chutné páry.
 
V těle se nachází integrovaná baterie s kapacitou 700 mAh. Tato baterie si bez potíží poradí s několika hodinami vapování bez nutnosti dobíjení. O aktuálním stavu baterie budete neustále informováni díky LED diodě umístěné ve spodní části. Tato dioda svítí vždy jedním ze čtyř barevných světel a indikuje aktuální stav nabití. Při zeleném světle máte nabito mezi 100 - 60%. Pokud se rozsvítí oranžová dioda, je baterie dobitá mezi 59 - 30%. Po rozsvícení modré diody je kapacita mezi 29 - 10%. Jestliže se rozsvítí červená dioda, je baterie již téměř vybitá a její kapacita je pod 10%. V takovém případě doporučujeme co nejrychleji připojit kabel a e-cigaretu dobít. Dobíjet můžete pomocí vašeho počítače, nebo třeba adaptéru do sítě.
 
Spínání žhavení probíhá zcela automaticky. Speciální senzor umožňuje rozpoznat, kdy přiložíte ústa k náustku a potahujete, podle toho vždy spíná žhavení sám od sebe. Nemusíte se tedy starat o jakékoliv spínací tlačítko, jen přiložte ústa k náustku a začněte vapovat. Model Eleaf iWu Pod Kit pracuje na speciální cartridge, které nahrazují tradiční clearomizér. Tato cartridge disponuje objemem 2 ml a nabídne slušnou tvorbu páry a vynikající podání chuti díky integrovanému žhavícímu tělísku s odporem 1,3 ohm. V případě opotřebení a poškození cartridge tak měníte vždy kompletně celou cartridge, čímž šetříte svůj čas. Tento praktický způsob je velice oblíbený mezi nenáročnými uživateli, kteří hledají naprosto funkční model s jednoduchou obsluhou. Cartridge lze doplňovat e-liquidem pomocí bočního systému plnění, kdy odklopíte silikonovou krytku a začnete plnit. Celý proces zabere jen pár vteřin a následně můžete znovu vapovat. Díky lehce průhledné cartridgi budete navíc neustále informováni o aktuálním stavu e-liquidu uvnitř během používání, i během plnění. Eleaf iWu je po všech stránkách velice lákavý model pro každodenní používání a pro klasické šlukování.