LIO NANO X - LIME DAQUIRI (limetka) jednorázová e-cigareta

139 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Možnosti doručení

Jednorázová e-cigareta Lio Nano s příchutí limetky 600 potahů + Odpovídá více než dvěma krabičkám cigaret. 16mg nikotinové soli

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázová e-cigareta je určená především pro uživatele, kteří se nechtějí trápit různým nastavováním elektronických cigaret, jejich plněním a nákupem žhavících hlav, nebo výměnou podů, a je také skvělá pro ty, kteří jsou připraveni přestat kouřit a chtějí přejít na zdravější vapování. Lio Nano je skvělé zařízení, které si můžete bez problémů vzít s sebou na večerní procházky, nebo když jste na cestách! Všichni totiž víme, že není nic horšího, než když se vám elektronická cigareta vybije, nebo dokonce zapomenete lahvičku s e-liquidem a přejdete k cigaretám, když jste se dostali tak daleko bez kouření. Lio Nano je okamžitě použitelná, ergonomická a díky svým rozměrům 102 x 15mm lehce se vejde do každé kapsy. Především ale plnohodnotně uspokojí vaší potřebu a její používání je mimořádně snadné. A nejen to, každá cigareta se dodává předplněná 2ml  kvalitního salt-nikotinového e-liquidu, jehož příchuť je dokonale věrná své předloze.
S vestavěnou baterií o kapacitě 550mAh, vám vydrží až 600 potažení. Nikotinová sůl, také označována jako "Nic. salt" je získávána z tabákových listů a je tak stoprocentně přírodním produktem. Nikotinová sůl se oproti známému klasickému nikotinu vstřebává do oběhu rychleji a přináší tak velmi rychlý pocit nasycení nikotinem. Na rozdíl od běžných náplní do elektronických cigaret (e-liquidů) výrazně méně dráždí v krku, a je tak díky tomu možné užívat vyšší intenzity nikotinu.

E-cigareta Lio Nano je tak ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

Všechny jednorázové elektronické cigarety Lio Nano jsou důkladně zabaleny a připraveny k používání ihned po rozbalení.

Klíčové vlastnosti

Jednorázová elektronická cigareta
Obsahuje nikotinovou sůl
Vestavná baterie 550mAh
Výdrž až 600 potažení

Parametry a specifikace jednorázové e-cigarety Lio Nano

Typové zařazení - Jednorázová elektronická cigareta

Výrobce - IJOY

Obsah nikotinu - 16 mg / 1 ml (Nikotinová sůl)

Objem náplně - 2 ml

Kapacita baterie - 550mAh

Nabíjení - Nelze nabíjet

Počet potažení - až 600

Rozměry - 102 x 15mm

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 12.11.2023
zajímavá chuť i vůně, je to vítaná změna, jen ta výdrž opravdu slabá, to je škoda
4
T Avatar autora | 28.10.2022
Skvělá chuť i vůně, ale rozhodně tyhle "vapky" nevydrží těch 600 potahů, jak píšou, to ani náhodou, tak sotva 400, to je škoda, jinak je skvělá :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto