Elektronický grip: Joyetech ESPION Silk Kit s NotchCore (2800mAh) (Oranžový)

1 799 Kč –11 % 1 599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.6.2023
Možnosti doručení

Elektronický grip Joyetech ESPION Silk Kit s NotchCore - Kapacita baterie 2800mAh, originální povrchová úprava, revoluční clearomizér  Joyetech ESPION Silk je moderně zpracovaný grip s perfektní ergonomií a praktickými funkcemi pro každodenní vapování. Na první pohled upoutá vskutku...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický grip Joyetech ESPION Silk Kit s NotchCore
 
- Kapacita baterie 2800mAh, originální povrchová úprava, revoluční clearomizér
 
 
Joyetech ESPION Silk je moderně zpracovaný grip s perfektní ergonomií a praktickými funkcemi pro každodenní vapování. Na první pohled upoutá vskutku originálním designem. Celé tělo je potaženo speciální gumovou vrstvou a zároveň došlo k odlehčení celého modu. Ten se v ruce doslova nadnáší a velice pohodlně se přenáší v průběhu celého dne. Díky pogumované konstrukci navíc skvěle padne do každé ruky a zajišťuje tak perfektní ergonomii a pohodlný vaping. Povrchová úprava je skutečně obrovským plusem tohoto gripu. Stejně jako jeho hmotnost, která se zastavila na krásných 100,5 g bez clearomizéru.
 
Uvnitř modu se nachází integrovaná baterie s kapacitou 2800 mAh, která si bez problému poradí s několikahodinovým provozem. V případě nutnosti dobití navíc postačí připojit jen USB kabel, který naleznete v balení a můžete začít dobíjet. Čip v modu podporuje rychlé dobíjení proudem až 2 A, pokud tedy použijete kompatibilní 2 A adaptér pro dobíjení, celá baterie se nabije skutečně rychle. Ve vrchní části modu je umístěn závit typu 510, který zaručuje kompatibilitu s clearomizéry se stejným typem závitu.
 
Zajímavá je také nabídka výstupních režimů. Nenajdete zde totiž jen standardní režim výkonu, ale také teplotní režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky. Součástí výbavy modu je také TCR režim pro detailní nastavení teplotního koeficientu. V modu můžete také používat režim BYPASS pro přímé výstupní napětí z baterie. Veškeré parametry a hodnoty si nastavíte pomocí přehledného displeje v přední části modu. Hodnoty nastavujete dvěma regulačními tlačítky umístěnými pod displejem.
 
V kompletním setu naleznete revoluční clearomizér Joyetech NotchCore. Ten nepracuje na bázi klasických továrních hlav, nýbrž speciálních NotchCoil spirálek. Uvnitř základny je tak umístěna jedna NotchCoil spirálka s přírodní vatou, která produkuje výslednou páru. V případě opotřebení vyměníte jednoduchým pohybem celou spirálku včetně vaty a můžete používat dále. U clearomizéru zároveň nesmí chybět praktické spodní airflow, kdy lze vzduch regulovat plynule v plném rozsahu otvoru. Ve vrchní části atomizéru se nachází top cap, vrchní uzávěr, po jehož vysunutí do strany objevíte otvor pro plnění e-liquidu. Objem tohoto clearomizéru je 2,5 ml. Spirálky NotchCoil nabízí odpor 0,45 ohm a jsou určeny pro výkonnější MTL, nebo pro slabší DL. Joyetech ESPION Silk v kitu je kompaktním řešením pro milovníky vytříbené chuti e-liquidu a jednoduché obsluhy. To všechno vám tento mod splní na jedničku.
 
 
joyetech-espion-silk-kit 1
Parametry produktu:
 
Mod ESPION Silk:
Rozměry: 80 x 40 x 29,5 mm
Výstupní výkon: 1 - 80 W
Výstupní režimy: POWER / BYPASS / TC (NI, TI, SS) / TCR (M1, M2, M3)
Podporovaný odpor:  0,05 - 1,5 ohm pro TC / TCR
                                   0,05 - 3,5 ohm pro Power
Teplotní rozsah: 100 - 315 °C / 200 - 600 °F
Baterie: integrovaná 2800 mAh
Maximální dobíjecí proud: 2 A
Závit: 510
Dobíjení: USB port
 
Clearomizér NotchCore:
Délka: 49,5 mm
Průměr: 22 mm
Objem: 2,5 ml
Závit: 510
Plnění: vrchní
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
Originální zpracování
 
Stylové moderní zpracování je jednou z hlavních výsad gripu Silk. Celé tělo je pogumováno speciálním odlehčeným materiálem, díky čemuž se mod lépe drží v ruce a lépe se z něj také vapuje. Je určen pro každodenní a celodenní používání. Celková konstrukce modu váží jen 100,5 g a skvěle padne do každé ruky.
joyetech-espion-silk-kit-desc-2
joyetech-espion-silk-kit-desc-3
Integrovaná baterie 2800mAh
 
V těle modu se nachází integrovaná baterie s kapacitou 2800 mAh. Tato baterie se bez jakýchkoliv problémů poradí s několikahodinovým provozem. V případě nutnosti ji navíc můžete kdykoliv dobít pomocí přiloženého USB kabelu. Integrovaná baterie nabízí dlouhou životnost a podporu výstupního výkonu až 80 W.
Řada výstupních režimů
 
Čip, který se ukrývá v těle modu, umožňuje používání nejen tradičního režimu výkonu, ale také použití teplotních (TC) režimů pro nikl, titan a nerezovou ocel. Samozřejmostí je potom také pokročilé TCR pro detailní nastavení teplotního koeficientu, nebo třeba režim BYPASS pro přímé výstupní napětí z baterie a dosažení maximálního výstupního výkonu. S tímto modem si užijete spoustu zábavy, ale především dlouhé chvíle strávené chutným vapingem.
joyetech-espion-silk-kit-desc-4
joyetech-espion-silk-kit-desc-5
Podpora rychlého dobíjení
 
Mod ESPION Silk podporuje rychlé dobíjení proudem až 2 A. V přední části modu se nachází USB port pro připojení kabelu. Tímto portem můžete dobíjet baterii, nebo upgradovat firmware. Při použití adaptéru 2 A je možné integrovanou baterii dobít rychleji, než kdy předtím.
Revoluční clearomizér NotchCore
 
Skutečně revoluční novinkou je clearomizér NotchCore. Ten nabízí výborné chuťové podání díky praktickému systému NotchCoil tělísek. Uvnitř clearomizéru tak nenajdete základnu pro umístění tradičních tělísek, nýbrž pouze speciální základnu pro osazení NotchCoil spirálkou. Clearomizér dále disponuje objemem 2,5 ml, systémem výsuvného vrchního plnění a spodním airflow systémem.
joyetech-espion-silk-kit-desc-6
joyetech-espion-silk-kit-desc-7
Snadná výměna spirálky
 
V clearomizéru se nachází moderní základna, ve které je vsazena speciální NotchCoil spirálka s vatou. Tyto spirálky zaručují velice dlouhou životnost. V případě nutnosti výměny navíc jednoduše spirálku ze základny vyjmete a nahradíte ji za novou. Spirálky jsou prodávány společně s předinstalovanou vatou, aby usnadnily celkovou instalaci i začátečníkům. Odpor těchto spirálek činí 0,45 ohm a jsou určeny pro výkonnější MTL, nebo pro slabší DL vaping.
Obsah balení:
 
1x mod Joyetech ESPION Silk
1x clearomizér Joyetech NotchCore
5x NotchCoil spirálka MTL (0,45 ohm)
1x QC USB kabel
1x sada náhradních dílů (náhradní pyrexové tělo + těsnění)
1x uživatelský manuál
joyetech-espion-silk-kit-desc-8

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: