Joyetech CUBOID Lite 80W TC MOD 3000mAh Fialová

1 490 Kč –7 %
Joyetech CUBOID Lite 80W TC MOD 3000mAh Fialová
1 490 Kč –7 % 1 390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2020
Cuboid Lite vám umožní rychle a snadno nastavit jakýkoliv režim. Ať už je to výkon v rozsahu 1W-80W, nebo teplotní režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky. Bez problému nastavíte také teplotní koeficient odporu pro další materiály spirálek a pro přesnější regulaci teploty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický grip Joyetech Cuboid Lite Mod
 
- Přehledný dotykový displej, baterie 3000mAh, samotný mod
 
 
Model Joyetech Cuboid Lite rozšiřuje nabídku skvělých modů od firmy Joyetech o další skvělý kousek. Cuboid Lite je skvěle fungující mod s celou řadou zajímavých provozních režimů a dostačujícím výkonem i pro přímé potahování. Skvěle zpracovanému designu dominuje obrovský displej v přední části. Díky tomuto displeji je nastavení všech parametrů jednodušší, než kdy dřív.
 
V základní nabídce režim pro výstupní výkon, přímý výstup napětí z baterie (bypass), teplotní režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky, stejně jako TCR režimy pro přesné nastavení koeficientů žhavení. Nastavení výkonu ocení jak milovníci přímého potahování, tak příznivci klasického šlukování. Výkon lze nastavit v rozmezí 1 - 80 W. O chod zařízení se stará vestavěná baterie s kapacitou 3000 mAh. Díky této kapacitě se můžete těšit z nerušeného vapingu téměř po celý den. V případě vybití baterie stačí připojit k zařízení USB kabel a dobít ji. Zabudovaná bezpečnostní teplotní ochrana zaručuje delší životnost baterie a nulové přehřívání během nabíjení.
 
Novinkou je bezpečné nastavení výkonu. V případě, že zvolíte spirálku s vyšším odporem, rozsah výstupního výkonu se automaticky sníží, aby nedošlo k poškození zařízení. U modu rovněž můžete upgradovat firmware a získat tak nejaktuálnější verzi systému pro svůj mod. Díky tomu budou vaše režimy stále přesné a bezchybné.
 
 
cuboid lite mod 1
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 67 x 41 x 26 mm
Režimy: Power/Bypass/Temp (Ni, Ti, SS)/TCR (M1, M2)
Výstupní výkon: 1 - 80 W
Podporovaný odpor: 0,05-1,5 ohm (TC, TCR), 0,1-3,5 ohm (Power)
Teplotní rozsah: 100 - 315 °C / 200 - 600 °F
Baterie: integrovaná 3000 mAh
Max. nabíjecí proud: 2 A
Max. výstupní proud: 30 A
Max. výstupní napětí: 9 V
Nabíjení: micro USB port
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
Stylové zpracování
 
Dominantou modu Cuboid Lite je rozhodně přehledný a velký displej v přední části. Na něm si pohodlně nastavíte všechny potřebné hodnoty. Společně s rozhraním a čipem tvoří dohromady úžasný celek, jehož provoz zvládne i naprostý začátečník. Díky nepříliš velkým rozměrům skvěle padne do každé ruky a perfektně se drží i v průběhu vapování.
cuboid lite grip cuboid 1
cuboid lite grip 13
Výkon až 80 W
 
Výstupní výkon dosahuje maximální hodnoty 80 W. S touto hodnotou budou spokojeni jak příznivci šlukování, tak milovníci přímého potahování. Výkon si lze regulovat po 1 W v rozmezí 1 - 80 W.
USB nabíjení a teplotní ochrana
 
Po vybití baterie stačí připojit USB kabel a baterii opětovně dobít. Mod disponuje teplotní ochranou, která zamezuje přehřívání baterie během nabíjení. Díky tomu zachovává mnohem delší životnost celému zařízení.
cuboid lite grip 31
cuboid mod barvy
Obsah balení:
 
1x mod Joyetech Cuboid Lite
1x QC USB kabel
1x uživatelský manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: