Joyetech CuBox Mod 3000mAh Žlutý
Detailní popis produktu
Elektronický grip Joyetech CuBox Mod
- Kapacíta baterie 3000mAh, samotný mod, jednoduché ovládání
Novinka Joyetech CuBox je jako stvořená pro milovníky jednoduchého ovládání a přímého potahování do plic, ale i pro klasické šlukování. Nabídne vkusný a jednoduchý design, jedno tlačítko pro používání a poměrně vysokou kapacitu baterie.
Joyetec CuBox je jednoduchý mod, který hravě zvládne ovládat i začínající vaper. Pro fungování postačí jediné tlačítko. Tím zařízení zapínáte a zároveň slouží pro žhavení. Tento grip funguje na principu přímého výstupního napětí z baterie. Podle aktuálního stavu nabití vždy vydá dostupný výkon. Ten dosahuje při plném nabití až 50W.
Mod je k dostání v různých barevných variantách, aby splnil potřeby každého vapera. V nabídce nechybí mimo standardní barvy jako je stříbrná, černá a bílá, také různé barevné varianty ve formě žluté, červené a modré barvy. Vybere si skutečně každý.
![]() |
Parametry produktu:
Rozměry: 22,5mm x 41mm x 67mm Výstupní výkon: až 50 W Baterie: 3000 mAh Závit: 510 Dobíjení: micro USB port |
Kompaktní mod
Joyetech CuBox se výborně drží v ruce a díky tomu se stane vapování skutečnou radostí. Jeho kompaktní rozměry umožní, že padne výborně do jakékoliv ruky.
|
|
![]() |
Kapacita baterie 3000mAh
Mod CuBox disponuje vestavěnou baterií s kapacitou 3000mAh. Odpadá tak zbytečné vyměňování baterií. Vestavěná baterie navíc zaručí fungování po dlouhou dobu.
|
Rychlé nabíjení
Joyetech CuBox nabízí možnost rychlého nabíjení. Je možné ho nabíjet 2A adaptérem do sítě. Dalším bonusem je potom kontrola stavu baterie na přehledném displeji ve vrchní části modu.
|
|
![]() |
Závit 510
Ve vrchní části se nachází nerezový závit 510 s odpruženým centrpinem. Díky tomuto závitu můžete k modu přidělat jakýkoliv clearomizér se stejným závitem.
|
Obsah balení:
1x mod Joyetech CuBox
1x náhradní pyrexové tělo 1x QC USB kabel 1x manuál |
|
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.