Elektronická cigareta MT4 metal

550 Kč –17 %
Elektronická cigareta MT4 metal
550 Kč –17 % 459 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2019

Start Kit je kompaktní elektronická cigareta s velmi snadným ovládáním. Vystačíte si s jediným tlačítkem, které slouží k zapnutí a vypnutí baterie a následnému spínání odpařování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta MT4 kit 1100mAH
 
- kompaktní rozměry, pro klasické šlukování, snadné ovládání a rychlé nabíjení
 
 
Že mají klasické e-cigarety typu "pen" už odzvoníno? Omyl! Doba jde sice neskutečně rychle kupředu, avšak s přibývajícími funkcemi rostou také požadavky na znalosti sortimentu a to někdy až na profesionální úroveň. Aby si tak začátečník mohl vybrat svou první e-cigaretu, musí absolvovat pročtení mnoha článků a popisků, aby se dozvěděl, jaký model je vhodný právě pro něj.
 
Mimo znalostí s přibývajícími funkcemi rostou také rozměry e-cigaret, které nemusí každému vyhovovat. Teplotní režimy, odpory, nastavení výkonu, dotykový displej nedo dokonce přehrávač MP3 skladeb - to vše můžeme v dnešních e-cigaretách najít. Že Vám to nic neříká a chtěli byste si nejdříve e-cigaretu vyzkoušet na nějakém ekonomickém řešení? Pak sáhněte po kompletní sadě Start Kit, která nabízí vše pro začátek a navíc velmi snadné ovládání.
 
Start Kit je kompaktní elektronická cigareta s velmi snadným ovládáním. Vystačíte si s jediným tlačítkem, které slouží k zapnutí a vypnutí baterie a následnému spínání odpařování. Plnění clearomizéru je také snadné - stačí vyšroubovat náustek, doplnit náplň a opět můžete e-cigaretu používat. Pokud se vám v průběhu používání náhle vybije baterie, lze ji snadno a rychle dobít pomocí přiložené USB nabíječky. Nabíjení nezabere více než 2 hod.
 
Tuto sadu doporučujeme zejména začínajícím uživatelům, kteří nemají s e-cigaretami zkušenosti.
 
Parametry produktu:
 
Délka: 195 mm (vč. náustku)
Průměr: 14 mm
Kapacita baterie: 1100 mAh
Objem tanku: 1,8 ml
Plnění: vrchní
Dobíjení: závit 510
 
Kompaktní rozměry
 
S délkou pouhých 195 mm a průměrem 14 mm je Start Kit v dnešní době jednou z nejmenších e-cigaret na trhu. Snadno ji schováte do dlaně a velmi pohodlně se také bude přenášet. E-cigareta je vhodná jak pány, tak i dámy.
 
Pro klasické kouření (šlukování)
 
Hitem dnešní doby je přímé potahování do plic. Start Kit je ovšem stvořen zejména pro uživatele klasických tabákových cigaret, kteří hledají vhodnou alternativu. Nečekejte mraky páry ani velkou spotřebu e-liquidu. Start Kit je náhrada za klasické tabákové cigarety s velmi nízkými náklady na provoz.
 
Snadné a rychlé plnění
 
K plnění clearomizéru nebudete potřebovat žádné další nástroje. Jednoduše odšroubujete náustek clearomizéru, doplníte e-liquid a opět můžete e-cigaretu používat.
 
Ovládání pro začátečníky
 
Start Kit vás neodradí už při prvním použití tím, že byste si nevěděli rady s ovládáním. Jediným tlačítkem lze e-cigaretu spínat a pomocí přiložené nabíječky dobíjet. Pokud vám baterie nevystačí na požadovanou dobu, lze si dokoupit náhradní.
 
Neomezená kompatibilita
 
Baterie typu eGo je nejrozšířenějším modelem na světě. Ani po opotřebování přibaleného clearomizéru tak nezůstanete "na suchu". Díky závitu eGo totiž můžete k baterii připojit jakýkoliv jiný clearomizér, který disponuje závitem s označením eGo.
 
Obsah balení:
 
1x baterie eGo 1100mAh 
1x clearomizér GS-H3 1,8ml
1x USB nabíječka
1x ZDARMA pouzdro
1x 10ml liquid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: