Provoz eshopu není omezen, objednávky vám doručíme jako vždy.

Příchuť Crossbow Vapor S&V

Nejprodávanější

5 položek celkem
Příchuť Crossbow Vapor Shake and Vape 12ml Black
199 Kč

Mix černého rybízu s lesními bobulemi a...

Příchuť Crossbow Vapor Shake and Vape 12ml Green
199 Kč

Extravagantní kombinace zralých jahod,...

Příchuť Crossbow Vapor Shake and Vape 12ml Orange
199 Kč

Vyvážená kombinace citrusových plodů a...

Příchuť Crossbow Vapor Shake and Vape 12ml Purple
199 Kč

Kombinace granátového jablka a exotického...

Příchuť Crossbow Vapor Shake and Vape 12ml Yellow
199 Kč

Lahodná směs vanilkového pudinku a sladké...

Přední švýcarští vapeři za podpory renomovaného výrobce Stattqualm, který stojí například za zrodem prestižních atomizérů SQuape, přichází s novou sérií vynikajících prémiových aromat typu Shake & Vape. Pokud si potrpíte na aromata s bohatou a plnou chutí všech složek, narazili jste na to pravé. Ze samotného srdce Švýcarska se zrodily ty nejbáječnější ovocné mixy, jaké si lze jen představit. Z každé příchutě Crossbow Vapor číší příjemná svěžest. Z každé složky vyzařuje zápal, který pro celou sérii mají její tvůrci.
 
Všechny příchutě Crossbow Vapor jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších a prémiových surovin čistě na území Švýcarska. Vysoká kvalita aromat je zaručena díky medicínské kvalitě všech přidaných surovin a vysokým standardem celé produkce. Všechny složky jsou pečlivě namíchány, aby utvářely naprosto ohromující a kouzelné směsi chutí. Jedná se o aromata typu Shake & Vape, které pouze dolijete základní bází, protřepete a můžete začít vapovat bez nutnosti zrání! Příchutě jsou dodávány ve velké 60 ml lahvičce, která obsahuje 12 ml aromatu. Stačí jen dolít bázi.
 
Doporučená příprava e-liquidu Crossbow Vapor:
Vezměte velkou 60 ml lahvičku s příchutí Crossbow Vapor. Lahvičku dolijte bází podle vlastního výběru. Pečlivě uzavřete a několikrát protřepejte. Poté můžete začít ihned vapovat bez nutnosti zrání. Pro zvýraznění chuti nechte příchuť uležet 1 - 2 dny.