Příchutě Dr. Fog Ice Cream S&V

Nejprodávanější

2 položek celkem
Příchuť Dr. Fog Ice Cream: Zeta (Pistáciová zmrzlina) 30ml
289 Kč

Kdo by si v horku letních dnů nevychutnal kopeček zelené pistáciové...

EJ_SN-DIY2030
Příchuť Dr. Fog Ice Cream: Omega (Jahodovo-mangová zmrzlina) 30ml
289 Kč

Příjemné letní osvěžení, ale také zajímavý ovocný mix pro milovníky...

EJ_SN-DIY2031
 

dr-fog-ice-cream-one-shot-aroma-30ml-desc

 
Jak již napovídá název kolekce Ice Cream Special Edition, v této sérii se setkáte výhradně se zmrzlinovými příchutěmi pro každodenní a celodenní vaping. Ať už se jedná o jednosložkové příchutě, nebo o různé mixy, všechny jsou naprosto okouzlující a pokud nedáte na ledové příchutě dopustit, tak byste neměli opomenout ani tuto sérii.
 
Výrobce Dr. Fog pochází z Kanady a představuje jednoho z prémiových výrobců sladkých aromat ze západu. Příchutě jsou vyráběny jen ze surovin té nejvyšší kvality, které pochází jak z Kanady, tak také z USA. Garantují skutečně prémiový zážitek z vapování díky dlouhodobě pečlivé přípravě a vybroušené receptuře. Příchuť typu Shake & Vape se dodává ve velké 120 ml lahvičce, ve které se nachází 30 ml příchutě. Tyto příchutě je možné vapovat bez nutnosti zrání.
 
Postup přípravy e-liquidu Dr. Fog: Do 120 ml lahvičky s 30 ml příchutě dolijte 90 ml báze. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému Shake & Vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG.