PRIMA Báze Beznikotinová VPG 70/30 1000ml

399 Kč –27 %
primabaze 7030 1000
399 Kč –27 % 290 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.1.2021

Beznikotinová báze pro domácí výrobu e-liquidů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beznikotinová báze pro domácí výrobu e-liquidů.

PRIMA Báze je vyrobena z ingrediencí té nejvyšší farmaceutické kvality. Výsledné produkty neobsahují žádné procento vody a nabízejí tak skutečně prvotřídní zážitek.

Veškeré produkty značky PRIMA Báze jsou vyrobeny České Republice z těch nejlepších surovin, ale i podle nejvyšších standardů. Jsou v souladu se všemi nejnovějšími legislativními požadavky České republiky i celé Evropské unie. Výrobní proces je pečlivě sledován a vám se tak do rukou vždy dostane skutečně kvalitní produkt.

Jedná se o základ pro míchání vlastních e-liquidů, který obsahuje PG (propylen glykol) a VG (rostlinný glycerin) ve vyváženém poměru. Tato báze je zcela bez zápachu a příchutě.

Poměr 70% VG / 30% PG zachovává dobrou chuť a dodává dostatek páry. Díky své konzistenci se hodí spíše pro větší clearomizéry a žhavící hlavy s většími otvory. Je ideální pro potahování stylem pusa-plíce ale i přímo do plic.

Toto není hotový e-liquid, ale pouze báze. Pro vytvoření e-liquidu budete ještě potřebovat některou z čistých příchutí, která se s touto bází smíchá.

Složení:

30% PROPYLENGLYKOL, FARMACEUTICKÝ  

70% GLYCERIN 99,5%, FARMACEUTICKÝ 

 

První krůčky – báze

Právě výběr a pořízení tzv. báze je vůbec prvním krokem. Co je to vlastně báze? Inu, neochucená tekutina určená pro inhalaci v elektronických cigaretách, která je bez chuti a následně si do ní přidáváte dle libosti vlastní ochucovadla.

Nabízíme vám různé báze, namíchané v určitém poměru a nebo samotné PG a VG pro  namíchání. Na výběr máte z báze v níž převažuje Propylene Glycol (PG), Vegetable Glycerin (VG) nebo mix obou v ideálním poměru.

Jaký je ve finále rozdíl mezi PG a VG I to bychom měli pořádně vysvětlit.

PG se stará především o tzv. hit, tedy to, abyste kouření pořádně cítili v krku.

VG je naopak o poznání jemnější, lehce nasládlé. Největší výhodou VG je obrovská dýmivost – produkuje více „kouře“.

Kompromisem jsou pak báze, které v sobě kombinují PG a VG, a to v naprosto ideálním poměru. Není totiž vůbec snadné vychytat tento správný poměr mezi PG a VG  jde o následující poměr: 50% PG + 50% VG.

Příchutě

Báze – tedy de fakto samotný liquid ve vámi vybrané síle nikotinu a typu (PG, VG, nebo mix) – již máte. Následně si z naší široké nabídky můžete vybrat mnoho různých příchutí například od Něleckého výrobce AVORIA nebo IMPERIA. Každá lahvička s příchutí má vlastní kapátko.

Doporučujeme začít mixovat v 10ml lahvičce, do níž si pomocí pipety dáte základní bázi a do ní poté dokapáváte samotné příchutě. Doporučujeme přidávat 1 kapku příchutě na 1ml liquidu (báze). Raději začnete se slabším ochucováním a případně si ji následně dochuťte. Každopádně doporučený poměr je 10 kapek na 10ml báze ale neni to podmínkou. Z počátku doporučujeme začít s 5 kapky na 10ml a následně chuť zvýrazňovat. Samozřejmě mezi sebou můžete kombinovat kolik a jakých chutí chcete.

Po tomto namíchání byste měli nechat vámi namíchaný liquid vyzrát – ideálně 3 dny, ale doporučuje se až týden. Samozřejmě používat ho můžete ihned po umíchání a řádném protřepání lahvičky, ale až po několika dnech se chuť pořádně projeví. Umíchaný liquid by se měl pro lepší zrání skladovat na chladném a temném místě. Nutnost vyzrání platí speciálně pro tabákové liquidy, u nichž se správná chuť projeví po delší době.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: