Rozevírací pinzeta s keramickým hrotem - rovná (Stříbrná / Typ A)

99 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.11.2018
Rozevírací pinzeta pro DIY vaping je vynikajícím pomocníkem při namotávání vlastních spirálek, jejich úpravě v atomizéru a detailní instalaci vaty do atomizéru. Tato pinzeta pracuje na principu obráceného mechanismu. Pro uchopení předmětu nestlačujete obě nožičky k sobě. Stiskem nožiček pinzety...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozevírací pinzeta pro DIY vaping je vynikajícím pomocníkem při namotávání vlastních spirálek, jejich úpravě v atomizéru a detailní instalaci vaty do atomizéru. Tato pinzeta pracuje na principu obráceného mechanismu. Pro uchopení předmětu nestlačujete obě nožičky k sobě. Stiskem nožiček pinzety tuto pinzetu rozevřete. Pro uchopení předmětu tedy postačí obě nožičky jen pustit. Pinzeta je zakončena keramickými hroty typu A, které jsou rovné bez diagonálního, nebo zaobleného zahnutí. Díky keramickým hrotům je možné se dotýkat spirálky i při žhavení, čímž lze celkově tuto spirálku lépe usadit. Balení: 1ks kompletní pinzety vč. hrotůBarva: stříbrná + bílá (hroty)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Rozevírací pinzeta s keramickým hrotem - rovná (Stříbrná / Typ A) Rozevírací pinzeta s keramickým hrotem - rovná (Stříbrná / Typ A)
5
IS Avatar autora | 24.10.2018
Vynikajícím pomocníkem.