Smok Vape Pen Nord 19 elektronická cigareta 1300mAh Duhová

Akce Novinka Doporučujeme
Značka: Smoktech
599 Kč –17 %
SMOK Vape Pen Nord 1922 Starter Kit 1300mAh2000mAh 0061793b37de
599 Kč –17 % 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.7.2020

Vape Pen Nord 19 je mezi vapery považována za nástupce legendární elektronické cigarety Vape Pen Plus, která uspokojí jak úplné začátečníky, tak i zkušené uživatele, kteří si chtějí prožít vaping bez jakéhokoli nastavování (výkon je nastavován automaticky v závislosti na zvoleném odporu atomizeru).

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMOK Vape Pen Nord 19

Vape Pen a Nord, dvě SMOK série se střetávají a vzniká elektronická cigareta, která se může pochlubit tím nejlepším z obou. Jednoduchá Vape Pen konstrukce a Nord žhavící hlavy, to je kombinace umožňující dva styly potahování. K dostání je navíc ve dvou verzích. Vape Pen Nord 19 nabízí integrovanou baterii o kapacitě 1300mAh, kterou snadno a rychle nabijete pomocí micro USB portu. Odšroubovatelný clearomizér má objem 2ml. Lze jej navíc lehce rozebrat a oddělit skleněné tělo, horní část a náustek. Nenastavitelné otvory přivádějící vzduch jsou součástí baterie a jsou dostatečně velké pro perfektní potah.

Stejně tak je jednoduché i ovládání. Nepotřebujete displej, několik tlačítek ani různé režimy, Vape Pen Nord je ideální i pro naprosté začátečníky. K ovládání vám totiž postačí jediné tlačítko, se kterým e-cigaretu zapnete, vypnete a zároveň s ním vytvoříte páru. Balení obsahuje dvě moderní žhavící hlavy. Ty už v sobě nemají klasické spirálky, ale speciální pletivo – mesh. Čeká tak na vás větší odpařovací plocha, rovnoměrné žhavení a díky tomu i větší mraky páry a prokreslenější chuť. Jejich výměna je navíc velice snadná, není je totiž potřeba šroubovat, stačí je do clearomizéru zasunout.

Obsah balení a parametry

1x Vape Pen Nord 19
1x žhavící hlava Nord Mesh 0,6Ω
1x žhavící hlava Nord Mesh-MTL 0,8Ω
1x micro USB kabel

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 123,5mm x 19mm
Objem: 2ml
Výstupní výkon: 15W-25W
Výstupní napětí: 2,9V-3,8V
Vstupní napětí: 3,3V-4,2V
Podporovaný odpor: 0,6Ω-1,4Ω
Baterie: 1300mAh
Nabíjení: micro USB port (5V/0,66A)
Závit: Vlastní
 

Konstrukce

Na baterii se speciálním závitem je našroubovaný clearomizér, který je možné v případě potřeby odšroubovat a rozebrat na jednotlivé součásti. Přívody vzduchu jsou součástí baterie.
 
Žhavící hlavy
 
V balení najdete dvě žhavící hlavy pro dva způsoby potahování. Přímé potahy do plic zajistí hlava s odporem 0,6Ω, pro klasické potahování pusa-plíce zase poslouží hlava s odporem 0,8Ω. Obě mají místo spirálky mesh a nabízí tak rovnoměrné odpařování a více páry spolu s krásným podáním chuti.
 

Plnění

Pro naplnění Vape Pen Nord stačí odšroubovat jeho horní část. Přes odkrytý otvor naplníte e-cigaretu až 2ml e-liquidu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: