Smok Stick AIO elektronická cigareta 1600mAh Stříbrná

899 Kč –22 %
Smok Stick AIO elektronická cigareta 1600mAh Stříbrná
899 Kč –22 % 699 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.3.2021

Stick AIO je jednoduchá a výkonná ALL in ONE elektronická cigareta od společnosti Smoktech. Využívá systém horní plnění bez jakéhokoliv šroubování...po pootočení horní části plníte otvorem přímo do těla clearomizeru o objemu 2ml. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta SMOK Stick AIO
 
- Kompaktní rozměry, baterie 1600mAh, pro přímé potahování
 
 
Kompaktní elektronické cigarety jsou obecně velmi žádané. SMOK Stick AIO je navíc elektronickou cigaretou s velice kompaktními rozměry, zato ale určenou pro přímé potahování rovnou do plic.
 
Základem této e-cigarety je baterie s kapacitou 1600mAh. Jedná se o systém All-in-One, clearomizér je tedy integrovaný a napevno součástí baterie. E-cigareta Stick AIO disponuje systémem vrchního plnění e-liquidu. Vysuňte skrz dětskou pojistku uzávěr do strany a doplňte e-liquid do příslušného otvoru. Celá e-cigareta má navíc velice jednoduché ovládání. Vše lze ovládat jediným tlačítkem. To slouží pro zapnutí a vypnutí a zároveň také pro žhavení. Pod tlačítkem se nachází LED dioda, která signalizuje žhavení, nebo různé možné poruchy. Stejně tak signalizuje i zapnutí a vypnutí.
 
V základním setu naleznete dvě žhavící hlavy s odporem 0,2 ohm. Díky tomu je tato e-cigareta určena pro přímé potahování rovnou do plic. I přes kompaktní rozměry získáte poměrně velké množství páry a zároveň vynikající chuť.
 
 
Parametry produktu:
 
Průměr: 22 mm
Délka: 115 mm
Kapacita baterie: 1600 mAh
Objem clearomizéru: 2,0 ml
Plnění: vrchní
Dobíjení: micro USB port
All-in-One systém
 
E-cigareta typu AIO přináší uživateli řadu výhod. Jednodušší údržbu a hlavně jednodušší činnost. Stačí pouze našroubovat žhavící tělísko k vrchnímu uzávěru, doplnit e-liquid a zapnout baterii. Obsluha je skutečně jednoduchá.

Kompaktní rozměry
 
Jistě vám v nabídce chybí e-cigareta s malými a velice kompaktními rozměry, ale která bude produkovat velké množství páry. Věříme, že jste takovou e-cigaretu konečně našli. Díky malým rozměrům ji schováte do každé kapsy, ale zároveň produkuje obrovské množství páry.
 
USB nabíjení
 
V případě vybití baterie, která nabízí kapacitu 1600mAh, jednoduše připojíte e-cigaretu k vašemu PC nebo k adaptéru do sítě prostřednictvím přiloženého USB kabelu. E-cigareta se rychle nabije a vy si budete moci užívat vapování znovu a znovu.

Obsah balení
 
1x e-cigareta Smok Stick AIO
2x žhavící tělísko Stick AIO 0,23ohm
1x USB dobíjecí kabel
1x sada náhradních dílů
1x dekorativní silikonový kroužek
1x návod k použití

Smok stick AIO

Smok stick AIO 1600mAh

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: