Elektronická cigareta: Eleaf Tance Max Pod Kit (1100mAh) (SeaBlue)

799 Kč –31 % 550 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.3.2021

Eleaf Tance Max Pod Kit je vynikající elektronická cigareta typu pod, se kterou přichází renomovaný výrobce Eleaf. Jedná se o většího sourozence modelu Eleaf Tance, oproti kterému představuje celou řadu vylepšení pro ještě lepší zážitek z vapování. Jednou z hlavních předností modelu Eleaf Tance Max jsou jeho rozměry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta Eleaf Tance Max Pod Kit - Elegantní zpracování, vyměnitelné žhavící hlavy, integrovaná baterie 1100mAh
 
Eleaf Tance Max Pod Kit je vynikající elektronická cigareta typu pod, se kterou přichází renomovaný výrobce Eleaf. Jedná se o většího sourozence modelu Eleaf Tance, oproti kterému představuje celou řadu vylepšení pro ještě lepší zážitek z vapování. Jednou z hlavních předností modelu Eleaf Tance Max jsou jeho rozměry. Ty činí jen 31,2 x 20,36 x 101 mm, díky tomu skvěle padne do jakékoliv ruky, pohodlně se drží a příjemně se z něj vapuje. Zároveň tuto e-cigaretu snadno uložíte také do kapsy například v zaměstnání. V přední části se potom nachází velké spínací tlačítko pro snadné ovládání. Tímto tlačítkem svou e-cigaretu zapínáte a vypínáte, ale také používáte k samotnému žhavení. Díky větší ploše tlačítka je spínání žhavení nesmírně pohodlné a celá e-cigareta se tak ovládá neuvěřitelně jednoduše.
 
V těle e-cigarety Eleaf Tance Max Pod Kit se nachází integrovaná baterie s obrovskou kapacitou 1100 mAh. Díky této baterii si model poradí s mnohahodinovým intenzivním používáním bez nutnosti dobíjení. Díky integrované baterii pracuje Eleaf Tance Max s výkonem okolo 15 W a dodá vždy perfektní a optimální produkci páry. O aktuálním stavu baterie jste navíc neustále informováni pomocí LED diody umístěné ve spínacím tlačítku. Pokud svítí zelená, máte plně nabito, nebo jen slabě vybito. Modrá dioda signalizuje střední nabití baterie a červená dioda značí brzké vybití. Výhodou modelu Eleaf Tance Max Pod Kit je potom přítomnost nového portu USB-C, který umožňuje rychlé a efektivní nabíjení baterie. V balení se pro dobíjení nachází také speciální USB-C kabel, kterým svou baterii jednoduše propojíte s adaptérem do sítě, nebo počítačem.
 
Na tělo baterie je ve vrchní části nasazena cartridge s obrovským objemem 4 ml. Tato cartridge je uchycena magnetem k těle baterie pro pevné a stabilní držení na těle e-cigarety. Obrovskou výhodou cartridge u modelu Eleaf Tance Max je potom snadná výměna žhavícího tělíska uvnitř cartridge. V případě opotřebení tak nemusíte vyhazovat celou cartridge, ale pouze odšroubujete základnu a vyměníte tělísko. Eleaf Tance Max Pod Kit je kompatibilní s řadou tělísek Eleaf GS Air, z nichž hned dvě najdete v základním balení. První nabídne odpor 0,6 ohm a je vhodné pro vzdušnější MTL potah, nebo pro slabé DL. Druhé tělísko disponuje odporem 1,6 ohm a je určeno pro utažený MTL potah. Výslednou produkci páry navíc můžete ještě ovlivnit inovativním systémem regulace airflow. Na samotné základně cartridge se totiž nachází regulační kroužek pro snadné nastavení přísunu vzduchu do cartridge. Ve spodní části najdete také praktický plnící otvor pro doplňování e-liquidu, jednoduchým pohybem vysunete do strany záslepku a můžete začít plnit. Eleaf Tance Max Pod Kit je elegantní elektronická cigareta, která osloví milovníky všech forem MTL potahu.
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 31,2 x 20,36 x 101 mm
Kapacita baterie: 1100 mAh
Výstupní výkon: 15 W
Podporovaný odpor: 0,3 - 3,0 ohm
Objem cartridge: 4 ml
Dobíjení: USB-C port (5V/1A)
Ergonomický design
 
Model Eleaf Tance Max Pod Kit se představuje s nádherným ergonomickým designem pro perfektní držení v ruce a snadné přenášení. E-cigareta je velice pohodlná pro běžné používání a pro vapování vám postačí jedno jediné tlačítko. Díky rozměrům 31,2 x 20,36 x 101 mm se také jedná o velice kompaktní zařízení vhodné na cestování. K dostání je navíc hned v šesti různorodých barevných variantách, z nichž si zaručeně vybere každý.


Velká kapacita baterie
 
Uvnitř těla se ukrývá integrovaná baterie s obrovskou kapacitou 1100 mAh. Díky této integrované baterii pracuje zařízení s výkonem okolo 15 W a zachovává stabilní produkci páry v průběhu každého žhavení. U baterie nesmí chybět ani celá řada bezpečnostních prvků pro bezpečný a pohodlný provoz. Jednou z hlavních výhod je také přítomnost LED diody uvnitř spínacího tlačítka, která vás informuje o aktuálním stavu nabití vaší baterie pomocí jedné ze tří barev.
Konektor USB-C
 
S kapacitou integrované baterie 1100 mAh si e-cigareta Tance Max poradí s mnohahodinovým intenzivním používáním bez nutnosti dalšího dobíjení. V případě nutnosti dobití vás však jistě potěší přítomnost portu USB-C. Ten se nachází ve spodní části těla baterie a slouží pro rychlé a efektivní dobití integrované baterie. Díky tomuto konektoru je dobíjení rychlejší, než kdy předtím. Kabel USB-C pro rychlé dobíjení se nachází rovněž v základním balení.


Cartridge s velkým objemem
 
Ve vrchní části e-cigarety Eleaf Tance Max se nachází cartridge s obrovským objemem na e-liquid. Do této cartridge pohodlně doplníte až 4 ml e-liquidu. Cartridge dodává výbornou chuť produkované páry a nabídne také efektivně tvarovaný náustek pro perfektní držení v ústech. Ve spodní části cartridge se potom nachází praktická základna, pomocí které můžete regulovat přísun vzduchu a ovlivnit tak výslednou tvorbu páry.

Praktické plnění
 
Cartridge disponuje obrovským objemem na e-liquid, nicméně jednou za čas bude nutné cartridge přesto doplnit. Postačí ji pouze otočit vzhůru nohama a odklopit záslepku. Plnící otvor si poradí i s průměrově silnějšími kapátky a do plné kapacity budete mít doplněno již během několika vteřin. Díky praktickému výsuvnému uzávěru je navíc plnění mnohem čistší a nikde vám nezůstane přebytečný e-liquid.
 
Možnost výměny žhavícího tělíska
 
Obrovskou výhodou modelu Eleaf Tance Max je možnost výměny žhavícího tělíska uvnitř cartridge. Díky tomu se prodlužuje životnost samotné cartridge a zároveň model umožňuje svobodnější volbu výsledného potahu. V balení se totiž nachází dvě žhavící tělíska. První z nich nabídne odpor 0,6 ohm a je vhodné pro vzdušné MTL a případně také pro slabé DL. Druhé tělísko potom disponuje odporem 1,6 ohm a je ideální pro utažený MTL potah. Model je kompatibilní s tělísky ze série Eleaf GS Air.

Obsah balení:
 
1x baterie Eleaf Tance Max
1x prázdná cartridge Eleaf Tance Max
1x žhavící tělísko Eleaf GS Air M (0,6 ohm)
1x žhavící tělísko Eleaf GS Air S (1,6 ohm)
1x USB-C kabel pro dobíjení
1x uživatelský manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: