Elektronická cigareta: Freemax Twister VW Kit s Fireluke 2 Tank (2300mAh) (Red)

1 399 Kč –14 % 1 199 Kč
Nedostupné
Elektronická cigareta Freemax Twister VW Kit s Fireluke 2 Tank - Regulace výkonu, velký objem, stylový design  Freemax Twister VW Kit je praktická elektronická cigareta vhodná pro začátečníky v oblasti přímého potahování, kteří hledají zařízení s vlastní regulací výkonu, ale bez...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta Freemax Twister VW Kit s Fireluke 2 Tank
 
- Regulace výkonu, velký objem, stylový design
 
 
Freemax Twister VW Kit je praktická elektronická cigareta vhodná pro začátečníky v oblasti přímého potahování, kteří hledají zařízení s vlastní regulací výkonu, ale bez složitého nastavení standardních elektronických gripů. Uživateli přináší zejména výborně prokreslenou chuť e-liquidu a obrovskou tvorbu husté páry, která se skvěle hodí také pro vape triky a cloud chasing. Designově sází Freemax Twister VW na jistotu. Najdete zde tedy tradiční trubkový design s rozměry 149,4 mm x 24,7 mm včetně clearomizéru. E-cigareta se velice pohodlně drží v ruce a příjemně se z ní také vapuje díky spínacímu tlačítku umístěnému na přední straně baterie. Baterie a clearomizér jsou k sobě našroubovány pomocí závitu typu 510. K baterii tak můžete používat také další atomizéry s tímto typem závitu.
 
V těle Freemax Twister VW se potom ukrývá integrovaná baterie 20600 s kapacitou 2300 mAh. Bez problému si tak poradí s tvorbou husté páry a několikahodinovým provozem. V případě nutnosti dobití potěší přítomnost jednoduchého USB dobíjení. Jen připojte USB kabel a začněte dobíjet. Freemax Twister VW však není úplně tradiční elektronickou cigaretou pro přímé potahování. Výjimečný kousek z ní činí přítomnost nastavení výstupního výkonu pomocí spodního regulačního kroužku. Na něm je možné nastavovat výkon v rozmezí 5 - 80 W a přizpůsobit si tvorbu páry přesně svým představám. Chcete vykouzlit obrovské mraky? Nastavte si vysoký výkon. Pokud preferujete decentnější mráčky s kvalitně prokreslenou chutí, výkon si snižte. Volba je jen na vás.
 
Baterie Freemax Twister VW ukrývá také prvotřídní čip Freemax Twister pro bleskurychlý náběh žhavení. Ten je výrobcem udáván na 0,01 vteřiny. Ihned po sepnutí spínacího tlačítka se tedy začne žhavit, bez prodlevy tak získáte maximálně hustou páru s plnou a bohatou chutí. Ve vrchní části se potom nachází skvělý clearomizér Freemax Fireluke 2 Tank pro přímé potahování do plic. Ten pracuje s klasickými továrními tělísky a mimo to nabídne také velký objem, snadné vrchní plnění a spodní systém airflow. Do jeho tanku je možné doplnit až 5 ml e-liquidu. Nová tělíska Freemax X Mesh přináší dokonalé spojení výjimečné chuti a obrovského množství páry. V jejich jádrech se nachází mesh pletivo z kanthalu pro tvorbu husté páry. Zajímavostí je potom přísun e-liquidu do tělísek, který je rovnoměrný díky 360° přístupu. Tělísko tak bude vždy zásobováno ze všech stran, čímž prodloužíte životnost a zároveň získáte kvalitnější chuť. Freemax Twister VW Kit je po všech stránkách perfektní model e-cigarety pro DL vapování a každodenní používání.
 
 
 
Parametry produktu:
 
Baterie Freemax Twister VW:
Délka: 101,6 mm
Průměr: 24,7 mm
Kapacita baterie: 2300 mAh
Výstupní výkon: 5 - 80 W
Výstupní napětí: 0,5 - 9,0 V
Podporovaný odpor: 0,1 - 3,0 ohm
Závit: 510
 
Clearomizér Freemax Fireluke 2 Tank:
Délka: 47,8 mm
Průměr: 24 mm
Objem: 5 ml
Materiál: nerezová ocel + pyrexové tělo
Závit: 510
Náustek: 810
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
Stylový design
 
Krásné a moderní designové zpracování poutá již na první pohled. Celkem šest stylových barev a originálních vzorů, z nichž si zaručeně vybere každý. Nesmí chybět tradiční trubkový design prověřený dlouhými roky používání drtivé většiny vaperů. E-cigareta se příjemně drží v ruce a vapuje se z ní jedna radost.
 
 
 
Regulace výkonu
 
Ve spodní části se nachází praktické regulační kolečko pro nastavení výstupního výkonu. Výkon lze upravit v rozmezí 5 - 80 W. Přizpůsobte si tak výstupní výkon svým potřebám a vytvářejte úchvatné a obrovské mraky, nebo si vychutnávejte decentní nastavení s menším výkonem a plnějším podáním chuti.
 
Integrovaná baterie
 
V těle e-cigarety Freemax Twister se ukrývá integrovaná baterie typu 20600 s kapacitou 2300 mAh. Bez problému si poradí s několikahodinovým provozem a efektivně pracuje se svým napětím, vykouzlíte proto vždy skutečně solidní mraky a výtečnou chuť každého e-liquidu. Baterii lze kdykoliv pohodlně dobít pomocí přiloženého USB kabelu v balení.
 
 
 
Rychlý náběh žhavení
 
Zabudovaný čip v těle baterie umožňuje nejen regulovat samotný výkon, ale také využívat extrémně rychlý náběh žhavení. Ten se zastavil na 0,01 vteřinách. Po stisknutí spínacího tlačítka tak reaguje okamžitě, proto vždy získáte tak plnou a hustou páru. Zabudovaný čip samozřejmě také nabízí celou řadu bezpečnostních prvků pro pohodový a bezpečný vaping.
 
Žhavící hlavy Mesh X
 
Nové žhavící hlavy Mesh X jsou snem snad každého vapera milujícího přímé potahování do plic. V jejich jádru se nachází mesh pletivo pro okamžité odpaření co největšího množství páry. V balení najdete hned dvě tyto hlavy. První z nich nese název X1 Mesh a její odpor je 0,15 ohm. Druhá hlava nese název X2 Mesh a nabídne dvě samostatné komory s mesh pletivem pro obrovskou produkci páry. Odpor tohoto tělíska je potom 0,2 ohm.
 
 
 
Clearomizér s vrchním plněním
 
Perfektní DL clearomizér Freemax Fireluke 2 Tank ohromí nejen prokreslenou chutí, ale také praktickým nastavením. V jeho spodní části se nachází regulační airflow kroužek pro optimální nastavení tvorby páry. Ve vrchní části je potom opatřen systémem vrchního plnění. Stačí jen vysunout vrchní uzávěr do strany a začít plnit. Tank umožňuje doplnit e-liquid až do kapacity 5 ml.
 
Obsah balení:
 
1x baterie Freemax Twister
1x clearomizér Freemax Fireluke 2 Tank
1x žhavící tělísko Freemax X2 Mesh (0,2 ohm)
1x žhavící tělísko Freemax X1 Mesh (0,15 ohm)
1x náhradní vyboulené pyrexové tělo (5 ml)
1x USB kabel
1x sada náhradních těsnění
1x uživatelský manuál
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: