Uwell Whirl S elektronická cigareta 1450mAh

799 Kč –13 % 698 Kč

Zvolte variantu

Uwell představuje elektronickou cigaretu Whirl S, která svou důmyslnou konstrukcí nemá ve světě vapingu obdoby. Tělo clearomizeru o objemu 2ml je díky magnetickému propojení zapuštěno do vrchní části baterie a tím zabraňuje protékání liquidu.

Detailní informace

Barva: Blue
Vyprodáno
799 Kč
698 Kč
Barva: Coffee
Vyprodáno
799 Kč
698 Kč
Barva: Dark Grey
Vyprodáno
799 Kč
698 Kč
Barva: Iridescent
Vyprodáno
799 Kč
698 Kč

Detailní popis produktu

Uwell si pro nás připravil další vynikající sadu, kterou si užijí nejen začátečníci, ale také ti, kteří hledají něco kvalitního a přitom jednoduchého. Uwell Whirl S přesně tohle nabízí. V nerezovém těle o průměru 22mm se ukrývá integrovaná baterie o kapacitě 1450mAh, která je schopná dodat výkon až 18W. Pro rychlé a pohodlné nabíjení je připraven rychlý USB-C port.

Součástí sady je také speciální cartridge s vnějším kovovým tělem pro vyšší bezpečnost a vnitřním skleněným tělem pro snadný přehled o zbývajícím e-liquidu. Cartridge se s baterií snadno spojí pomocí magnetů a zároveň nabízí i jednoduchý způsob výměny žhavící hlavy. Ta se do cartridge pouze vloží, není potřeba ji šroubovat. Cartridge má objem 2ml a plní se po odšroubování horní části, která je vybavena dětskou pojistkou. Ve spodní části zase najdete ovládání přívodu vzduchu, pomocí kterého si nastavíte přesně takový potah, jaký Vám vyhovuje nejvíce.

V balení nechybí ani žhavící hlava s kvalitní mesh spirálkou, která zajišťuje skvělý požitek z vapování. Díky velké ploše odpařování e-liquidu si užijete nejen spoustu páry a věrné podání chuti, ale také okamžité a rovnoměrné žhavení. S odporem 0,8Ω si dopřejete příjemné potahy pusa-plíce. Pro okamžité vapování je připraveno tlačítko, ale také automatický systém žhavení, kdy si stačí pouze potáhnout z náustku.

Obsah balení a parametry

1x Whirl S Pen
1x žhavící hlava UN2 Meshed-H 0,8Ω
1x USB-C kabel

Obsah balení a parametry mohou být ještě upřesněny.

Rozměry: 122mm x 20mm
Objem: 2ml
Výstupní výkon: 18W
Baterie: 1450mAh
Nabíjení: USB-C port
Materiál: nerezová ocel, sklo

Baterie

Klasická pen style konstrukce nabízí integrovanou baterie o kapacitě 1450mAh. K jejímu ovládání slouží jediné tlačítko. To lze využít pro vapování, spolehnout se však můžete i na automatický systém žhavení. Pro nabíjení je určený USB-C port.

Žhavící hlava

V balení najdete žhavící hlavu s mesh spirálkou, která díky své větší ploše odpařování produkuje více páry a poskytuje výraznější chuť než běžné spirálky. Do cartridge ji stačí zasunout.

Plnění

Dětskou pojistkou opatřená horní část cartridge ukrývá plnící otvory. Snadno tak doplníte až 2ml svého oblíbeného e-liquidu.

 

Uwell Whirl S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: