Elektronická cigareta: Vaporesso Cascade One Plus SE (3000mAh) (Gold)

Akce Doporučujeme
1 199 Kč –8 % 1 098 Kč
Nedostupné
Elektronická cigareta Vaporesso Cascade One Plus SE - Moderní zpracování, kapacita 3000mAh, pro přímé potahování  Vaporesso Cascade One Plus SE je vylepšeným modelem původního Cascade One Plus. Došlo k přepracování designu a k navýšení objemu tanku. Těšit se opět můžete na tradiční...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta Vaporesso Cascade One Plus SE
 
- Moderní zpracování, kapacita 3000mAh, pro přímé potahování
 
 
Vaporesso Cascade One Plus SE je vylepšeným modelem původního Cascade One Plus. Došlo k přepracování designu a k navýšení objemu tanku. Těšit se opět můžete na tradiční trubkový design standardní e-cigarety, stejně jako na skvělou obří kapacitu baterie a prvotřídní elektronický čip Omni Board Mini, který se stará o bezproblémový chod zařízení a bezpečný provoz. Rozměrově se oproti modelu Cascade One Plus nic nemění. Délka e-cigarety činí 138 mm a její průměr je 24,5 mm. Skvěle padne do každé ruky a díky novému designovému zpracování budete všude ještě větší ozdobou. Na výběr máte ze čtyř základních barevných variant a motivů, z nichž si zaručeně vybere každý.
 
Samotná baterie v těle nabídne kapacitu 3000 mAh, je vhodná pro celodenní provoz a náročné přímé potahování, kdy se obvykle baterie vybíjí rychleji. Díky zabudovanému čipu Omni Board Mini budete o potřebném dobití informování pomocí blikající LED diody. Poté stačí pouze připojit USB kabel a začít e-cigaretu dobíjet. Model Cascade One Plus SE podporuje rychlé dobíjení s proudem až 2 A, při použití kompatibilního adaptéru tak budete mít dobito za cca 1,5 hodiny. Ve vrchní části baterie se nachází závit typu 510, na který je přišroubován clearomizér Cascade Baby SE Tank.
 
Samotný clearomizér disponuje skutečně obřím objemem, který potěší i ty nejnáročnější příznivce přímého potahování do plic. Díky vyboulenému sklu je totiž možné do tanku doplnit až 6,5 ml e-liquidu. Tato obří kapacita se hodí během celodenního vapování venku, kdy nechcete e-liquid tak často doplňovat. Clearomizér je určen k přímému potahování do plic. Svědčí o tom také použité žhavící hlavy. Je kompatibilní s rodinou hlav GT. V balení najdete hlavy GT Mesh a GT CCELL2. První zmíněné nabídnou v jádru mesh pletivo pro odpaření většího množství e-liquidu oproti klasické spirálce. Odpor GT Mesh tělíska je 0,18 ohm. Tělísko CCELL2 produkuje rovněž obrovské množství páry a jeho odpor je 0,3 ohm.
 
Model Cascade One Plus SE je opatřen systémem vrchního plnění tanku s bezpečnostní pojistkou. Vysuňte top cap směrem nahoru a následně ho vysuňte do strany. Poté už můžete začít plnit. Během pár vteřin máte hotovo a můžete se znovu věnovat vapování. Clearomizér dále disponuje inovativním airflow systémem, který se skládá ze tří samostatných otvorů pro rovnoměrnější přísun vzduchu k tělísku. Inovativní je také zpracování vnitřních částí tanku. Komora pro e-liquid a komora pro tělísko jsou uvnitř clearomizéru Cascade Baby SE oddělené, díky tomu je zredukována možnost připálení spirálky a prodlužuje se tím životnost tělíska uvnitř. Vaporesso Cascade One Plus SE je tak skutečně velkým hráčem na poli e-cigaret pro přímé potahování, přináší obrovský objem a originální design, stejně jako výborné podání chuti a ergonomické zpracování.
 
 
 
Parametry produktu:
 
Délka: 138 mm
Průměr: 24,5 mm
Objem: 6,5 ml
Kapacita baterie: 3000 mAh
Závit: 510
Plnění: vrchní
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
Tradiční design
 
Pokud máte v oblibě klasické trubkové cigarety, budete jistě potěšeni. I model Cascade One Plus SE přináší tento oblíbený design. Průměr činí krásných 24,5 mm a délka je 138 mm. Skvěle padne do každé ruky a velice příjemně se z ní vapuje i v průběhu celého dne.
 
 
 
Izolovaná struktura tanku
 
Clearomizér Vaporesso Cascade Baby SE, kterým je tento model vybaven, nabídne moderní izolovanou konstrukci tanku, kdy je tank s e-liquidem umístěn v samostatné komoře nad žhavícím tělískem. Díky tomu se redukuje možnost připálení spirálky a zároveň se prodlužuje také její životnost.
 
Kapacita baterie 3000mAh
 
V e-cigaretě se nachází integrovaná baterie s kapacitou 3000 mAh. S touto obří baterií se můžete těšit na celodenní výdrž i při náročnějším přímém potahování do plic. V případě nutnosti dobití navíc postačí připojit USB kabel a baterii kdykoliv dobít. Odhadovaný čas výrobcem pro plné dobití baterie je hodina a půl.
 
 
 
Trojitý airflow systém
 
Clearomizér Cascade Baby SE nabídne pokročilý airflow systém. Na spodní základně se nachází celkem tři airflow otvory pro plynulejší přísun vzduchu ke žhavící hlavě a příjemnější podání chuti. Tento praktický systém rozvádí vzduch mnohem rovnoměrněji a zároveň tedy i efektivněji.
 
Rychlé dobíjení
 
E-cigareta Vaporesso Cascade One Plus SE podporuje rychlé dobíjení s proudem až 2 A. Výrobce odhaduje, že kompletního dobití baterie dosáhnete během jedné hodiny s použitím 2 A adaptéru. S tímto rychlým nabíjením tak budete moci vapovat téměř nepřetržitě. Pro rychlé dobití doporučujeme používat adaptéry s proudem 2 A.
 
 
 
Vrchní plnění s pojistkou
 
Objem tanku činí krásných 6,5 ml. I přesto je někdy nutné tank doplnit. Vrchní plnění tanku je opatřeno speciální pojistkou, která zabraňuje otevření tanku dětmi. Lehce nadzvedněte vrchní uzávěr, který následně vysuňte do strany. Poté již můžete začít plnit potřebné množství e-liquidu. Závěrem zasuňte uzávěr zpět a lehkým stiskem zajistěte pojistkou.
 
Obsah balení:
 
1x baterie Vaporesso Cascade One Plus SE
1x clearomizér Vaporesso Cascade Baby SE
1x žhavící tělísko GT Mesh (0,18 ohm)
1x žhavící tělísko GT CCELL2 (0,3 ohm)
1x USB dobíjecí kabel
1x uživatelský manuál
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: