Elektronická cigareta: Vaporesso Cascade One Starter Kit (1800mAh) (Zlatá)

Akce Doporučujeme
Značka: Vaporesso
999 Kč –15 % 849 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.10.2020

Vaporesso Cascade One je nový model elektronické cigarety od výrobce Vaporesso. Jedná se o nástupce populárního modelu Vaporesso Veco One, nově však došlo k navýšení kapacity baterie a tanku na e-liquid. Těšit se však můžete na všechny designové prvky, které tolik milujete. Vaporesso Cascade One je klasická e-cigareta s trubkovitým designem skládající se z těla baterie a clearomizéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta Vaporesso Cascade One Starter Kit
 
- Jednoduchý design, pro přímé potahování, rychlé dobíjení
 
 
Vaporesso Cascade One je nový model elektronické cigarety od výrobce Vaporesso. Jedná se o nástupce populárního modelu Vaporesso Veco One, nově však došlo k navýšení kapacity baterie a tanku na e-liquid. Těšit se však můžete na všechny designové prvky, které tolik milujete. Vaporesso Cascade One je klasická e-cigareta s trubkovitým designem skládající se z těla baterie a clearomizéru. Tyto součásti jsou k sobě našroubovány pomocí závitu typu 510. Celková délka e-cigarety je 121 mm a její průměr je potom 22 mm. Jedná se tedy o kompaktní zařízení, které se bude příjemně přenášet a bude se z něj pohodlně vapovat v průběhu celého dne. Uvnitř těla e-cigarety se nachází vestavěný čip Omni Board Mini, který zaručuje bezpečný a bezproblémový vaping díky zabudovaným bezpečnostním ochranám. Cascade One je model poháněný integrovanou baterií s kapacitou 1800 mAh. S touto kapacitou se tak můžete těšit na několikahodinový provoz při náročném a prudkém potahování, nebo na celodenní výdrž při pozvolnějším vapingu.
 
V případě nutnosti dobití navíc postačí připojit USB kabel a e-cigaretu propojit s počítačem, nebo adaptérem do sítě. Vaporesso Cascade One podporuje rychlé dobíjení proudem až 2 A, výrobce udává, že plného dobití se dočkáte za cca 1 hodinu. Poté již můžete začít znovu vapovat. Spínání probíhá s pomocí žhavícího tlačítka, které je umístěno v přední části e-cigarety. Jednoduchým stiskem 5x za sebou e-cigaretu zapnete a můžete začít používat. Po následném stisknutí žhavícího tlačítka dojde k odpařování e-liquidu. Součástí sady je tankový clearomizér Vaporesso Cascade Mini s objemem na 3,5 ml e-liquidu. Tento clearomizér je vhodný pro přímé potahování do plic a velkou produkci páry. V jeho spodní části se nachází netradiční a inovativní systém airflow, který se skládá ze tří samostatných otvorů pro rovnoměrnější přísun vzduchu k tělísku.
 
K modelu Cascade One byly navíc navrženy úplně nové žhavící hlavy GT Mesh a GT CCELL2. První z nich obsahuje v jádru mesh pletivo, které nahrazuje tradiční spirálku. Mesh pletivo nabídne skutečně rychlý náběh žhavení a jemné podání chuti. U tělíska GT CCELL2 se můžete těšit na klasickou spirálku, která je v jádru opatřena keramickou vrstvou pro co nejlepší podání chuti. Jedná se o nízkoodporové žhavící hlavy. Tělísko GT Mesh nabídne odpor 0,18 ohm a tělísko GT CCELL2 odpor 0,3 ohm. Tank je navíc opatřen bezpečnostní pojistkou u systému plnění. E-liquid doplňujete do tanku v jeho horní části. Lehce povytáhněte vrchní uzávěr a následně vysuňte tento uzávěr do strany. Poté již můžete začít plnit. V clearomizéru Cascade Mini se také setkáte se zajímavým řešením jednotlivých částí tanku. Komora pro e-liquid a komora pro tělísko jsou totiž oddělené, díky tomu je zredukována možnost připálení spirálky a prodlužuje se tím životnost tělíska uvnitř. Vaporesso Cascade One je skutečně úchvatný kousek, který by neměl chybět ve sbírce žádného vapera, který miluje přímé potahování do plic.
 
 
 
Parametry produktu:
 
Délka: 121 mm
Průměr: 22 mm
Objem: 3,5 ml
Kapacita baterie: 1800 mAh
Závit: 510
Plnění: vrchní
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
Jednoduchý design
 
Model Vaporesso Cascade One nabídne strohý, přesto elegantní design. Zásluhou jednoduché trubkovité konstrukce se budete moci těšit na oblíbený vaping z tradiční elektronické cigarety, na jaké jste již zvyklí. Celá e-cigareta nabídne délku 121 mm a průměr 22 mm, skvěle padne do ruky a příjemně se z ní vapuje. K dostání je celá řada různých barev.
 
 
 
Izolovaná struktura tanku
 
Clearomizér Vaporesso Cascade Mini, kterým je tento model vybaven, nabídne stylovou izolovanou konstrukci tanku, kdy je tank s e-liquidem umístěn v samostatné komoře nad žhavícím tělískem. Díky tomu se redukuje možnost připálení spirálky a zároveň se prodlužuje také její životnost.
 
Velká kapacita baterie
 
Tělo nabídne integrovanou baterii s kapacitou 1800 mAh, která vystačí na celodenní provoz při běžném způsobu potahování. V případě rychlejšího a častějšího potahování se přesto můžete těšit na několikahodinovou výdrž. Baterii je možné kdykoliv dobít prostřednictvím USB portu na těle.
 
 
 
Trojitý airflow systém
 
Tank Cascade Mini nabídne pokročilý airflow systém. Na spodní základně se nachází celkem tři airflow otvory pro plynulejší přísun vzduchu ke žhavící hlavě a příjemnější podání chuti. Tento praktický systém rozvádí vzduch mnohem rovnoměrněji a zároveň tedy i efektivněji.
 
Rychlé nabíjení
 
E-cigareta Vaporesso Cascade One podporuje rychlé dobíjení s proudem až 2 A. Výrobce odhaduje, že kompletního dobití baterie dosáhnete během jedné hodiny s použitím 2 A adaptéru. S tímto rychlým nabíjením tak budete moci vapovat téměř nepřetržitě.
 
 
 
Vrchní plnění
 
Vrchní plnění tanku je opatřeno speciální pojistkou, která zabraňuje otevření tanku dětmi. Lehce nadzvedněte vrchní uzávěr, který následně vysuňte do strany. Poté již můžete začít plnit potřebné množství e-liquidu. Závěrem zasuňte uzávěr zpět a lehkým stiskem zajistěte pojistkou.
 
Obsah balení:
 
1x baterie Vaporesso Cascade One
1x clearomizér Vaporesso Cascade Mini
1x žhavící tělísko GT Mesh (0,18 ohm)
1x žhavící tělísko GT CCELL2 (0,3 ohm)
1x USB dobíjecí kabel
1x uživatelský manuál
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: