Vaporesso Renova Zero

Nejprodávanější

Vaporesso Renova Zero Mesh Pod Kit 650mAh 00707643cffc
 
599 Kč
Vaporesso Renova Zero Mesh Pod Kit 650mAh 0070760805ac
 
599 Kč
Vaporesso ZERO cartridge (POD) 2ml
119 Kč –12 %
Vaporesso ZERO cartridge (POD) 2ml
Skladem
TC_CARTRIDGE-VAPORESSO-ZERO
Původně: 119 Kč  (–12 %)
105 Kč
4 položek celkem
Vaporesso Renova Zero Mesh Pod Kit 650mAh 0070760805ac
599 Kč

Vaporesso Renova ZERO Mesh je vylepšená verze původního modelu. Jak...

TC_CIG-VAPO-ZEROMESH-650-RW
Vaporesso Renova Zero Mesh Pod Kit 650mAh 00707643cffc
599 Kč

Vaporesso Renova ZERO Mesh je vylepšená verze původního modelu. Jak...

TC_CIG-VAPO-ZEROMESH-650-SR
Náhradní cartridge pro Vaporesso Renova Zero Pod (2ml) (2ks)
249 Kč

Náhradní cartridge pro elektronickou cigaretu Vaporesso Renova Zero...

EJ_SN-ND-3342
Vaporesso ZERO cartridge (POD) 2ml
119 Kč –12 %
105 Kč

Náhradní cartridge pro elektronickou cigaretu Vaporesso Renova Zero...

TC_CARTRIDGE-VAPORESSO-ZERO
Hledáte ergonomickou elektronickou cigaretu se skvěle padnoucími rozměry a POD systémem? Právě jste na ni narazili! Novinka od výrobce Vaporesso se představuje pod názvem Renova Zero Pod Kit. Jedná se o jedinečnou designovou e-cigaretu, která však ukrývá mnohem víc, než se na první pohled může zdát. Celé tělo je velice ergonomické, snadno se přizpůsobí vaší dlani a s rozměry 80,2 x 31 x 13,5 mm se bude perfektně držet v průběhu celodenního vapování. Samotné žhavení probíhá jedním jediným tlačítkem, které se nachází ve spodní části e-cigarety. Toto tlačítko je podsvícené a indikuje aktuální stav nabití baterie. Uvnitř těla se nachází integrovaná baterie s kapacitou 650 mAh.
 
O stavu baterie jste neustále informováni pomocí diody v tlačítku. Pokud se rozsvítí dioda zeleně, máte stále nabito na více než 70 %. Jestliže svítí dioda modře, máte nabito na 70 - 30 %. Pokud však klesne kapacita baterie pod 30 %, rozsvítí se dioda červená. Poté doporučujeme baterii dobít. V balení se nachází USB kabel, který můžete použít pro dobíjení. Lze dobíjet proudem 1A a do plné kapacity s tímto proudem budete mít dobito během 45 minut. V těle modu se nachází pokročilý čip Omni Board Mini, který sleduje bezpečný provoz a používání. Upozorní vás v případě přebití, nebo zkratu. Odhalí také špatné zapojení cartridge, nebo třeba příliš dlouhý potah, při kterém automaticky vypne žhavení, aby nedošlo k připálení tělíska. Díky tomuto čipu si užijete naprosto bezpečný provoz.
 
E-cigareta Vaporesso Renova Zero Pod Kit umožňuje také vlastní volbu výstupního profilu žhavení. Na výběr je ze tří profilů, které se liší výstupním výkonem. Mezi těmito profily přepínáte stiskem spínacího tlačítka 3x za sebou. Výběr potvrdíte dlouhým stiskem spínacího tlačítka. Pokud svítí zelená dioda, máte nastavený režim HIGH s výstupním výkonem 12,5 W. Jestliže svítí modrá dioda, je nastaven výchozí režim NORMAL s výstupním výkonem 10,5 W. Pro milovníky tuhého potahu je připraven režim LOW, který je označen červenou diodou. V tomto režimu najdete výstupní výkon 9 W. POD systém značí použití cartridge místo klasického clearomizéru. Samotná cartridge ve vrchní části disponuje objemem 2 ml a v jejím jádru naleznete integrované žhavící tělísko s odporem 1 ohm a keramickým vnitřkem. Díky tomu produkuje vytříbenou chuť výsledné páry a do celkového podání chuti se rozhodně zamilujete.
 
Novinkou je způsob doplňování e-liquidu do cartridge. Ta je opatřena systémem PTF (Push to Fill), kdy musíte zatlačit kapátkem lahvičky do plnícího otvoru, aby došlo k otevření. Následně můžete začít plnit, otvor se po doplnění opět uzavře. Tato bezpečnostní pojistka zabraňuje možnému úniku e-liquidu a případnému otevření dětmi. Pomocnou ruku vám podá 10 ml lahvička, kterou najdete v základním balení. Tuto lahvičku můžete používat právě pro doplňování, nebo také pro uskladňování e-liquidu na cestách. Vaporesso Renova Zero Pod je stylová a moderní POD e-cigareta s jednoduchou obsluhou a perfektní elektronikou, kterou by si neměli nechat ujít jak nováčci, tak i pokročilí.