Elektronická cigareta: Vaporesso Renova Zero Pod Kit (650mAh) (Černá)

Akce Doporučujeme
Značka: Vaporesso
750 Kč –13 % 649 Kč
Nedostupné
Elektronická cigareta Vaporesso Renova Zero Pod Kit - Ergonomický design, úprava žhavícího režimu, výborné podání chuti  Hledáte ergonomickou elektronickou cigaretu se skvěle padnoucími rozměry a POD systémem? Právě jste na ni narazili! Novinka od výrobce Vaporesso se představuje pod...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta Vaporesso Renova Zero Pod Kit
 
- Ergonomický design, úprava žhavícího režimu, výborné podání chuti
 
 
Hledáte ergonomickou elektronickou cigaretu se skvěle padnoucími rozměry a POD systémem? Právě jste na ni narazili! Novinka od výrobce Vaporesso se představuje pod názvem Renova Zero Pod Kit. Jedná se o jedinečnou designovou e-cigaretu, která však ukrývá mnohem víc, než se na první pohled může zdát. Celé tělo je velice ergonomické, snadno se přizpůsobí vaší dlani a s rozměry 80,2 x 31 x 13,5 mm se bude perfektně držet v průběhu celodenního vapování. Samotné žhavení probíhá jedním jediným tlačítkem, které se nachází ve spodní části e-cigarety. Toto tlačítko je podsvícené a indikuje aktuální stav nabití baterie. Uvnitř těla se nachází integrovaná baterie s kapacitou 650 mAh.
 
O stavu baterie jste neustále informováni pomocí diody v tlačítku. Pokud se rozsvítí dioda zeleně, máte stále nabito na více než 70 %. Jestliže svítí dioda modře, máte nabito na 70 - 30 %. Pokud však klesne kapacita baterie pod 30 %, rozsvítí se dioda červená. Poté doporučujeme baterii dobít. V balení se nachází USB kabel, který můžete použít pro dobíjení. Lze dobíjet proudem 1A a do plné kapacity s tímto proudem budete mít dobito během 45 minut. V těle modu se nachází pokročilý čip Omni Board Mini, který sleduje bezpečný provoz a používání. Upozorní vás v případě přebití, nebo zkratu. Odhalí také špatné zapojení cartridge, nebo třeba příliš dlouhý potah, při kterém automaticky vypne žhavení, aby nedošlo k připálení tělíska. Díky tomuto čipu si užijete naprosto bezpečný provoz.
 
E-cigareta Vaporesso Renova Zero Pod Kit umožňuje také vlastní volbu výstupního profilu žhavení. Na výběr je ze tří profilů, které se liší výstupním výkonem. Mezi těmito profily přepínáte stiskem spínacího tlačítka 3x za sebou. Výběr potvrdíte dlouhým stiskem spínacího tlačítka. Pokud svítí zelená dioda, máte nastavený režim HIGH s výstupním výkonem 12,5 W. Jestliže svítí modrá dioda, je nastaven výchozí režim NORMAL s výstupním výkonem 10,5 W. Pro milovníky tuhého potahu je připraven režim LOW, který je označen červenou diodou. V tomto režimu najdete výstupní výkon 9 W. POD systém značí použití cartridge místo klasického clearomizéru. Samotná cartridge ve vrchní části disponuje objemem 2 ml a v jejím jádru naleznete integrované žhavící tělísko s odporem 1 ohm a keramickým vnitřkem. Díky tomu produkuje vytříbenou chuť výsledné páry a do celkového podání chuti se rozhodně zamilujete.
 
Novinkou je způsob doplňování e-liquidu do cartridge. Ta je opatřena systémem PTF (Push to Fill), kdy musíte zatlačit kapátkem lahvičky do plnícího otvoru, aby došlo k otevření. Následně můžete začít plnit, otvor se po doplnění opět uzavře. Tato bezpečnostní pojistka zabraňuje možnému úniku e-liquidu a případnému otevření dětmi. Pomocnou ruku vám podá 10 ml lahvička, kterou najdete v základním balení. Tuto lahvičku můžete používat právě pro doplňování, nebo také pro uskladňování e-liquidu na cestách. Vaporesso Renova Zero Pod je stylová a moderní POD e-cigareta s jednoduchou obsluhou a perfektní elektronikou, kterou by si neměli nechat ujít jak nováčci, tak i pokročilí.
 
 
vaporesso-renova-zero-desc-1
Parametry produktu:
 
Rozměry: 80,2 x 31 x 13,5 mm
Kapacita baterie: 650 mAh
Rozsah výkonu: 9 - 12,5 W
Objem: 2 ml
Odpor spirálky: 1 ohm
Dobíjecí proud: 1 A
Ergonomické zpracování
 
Vaporesso Renova Zero Pod Kit klade důraz na co nejpříjemnější používání. Snadno se přenáší díky kompaktním rozměrům 80,2 x 31 x 13,5 mm a skvěle padne do každé ruky. Spínací tlačítko je umístěno ve spodní části a celé zpracování je příjemně ergonomické. Ocení ho zejména uživatelé, kteří budou model Renova používat v průběhu celého dne.
vaporesso-renova-zero-desc-2
vaporesso-renova-zero-desc-3
Výborné podání chuti
 
Uvnitř cartridge se nachází integrované žhavící tělísko s odporem 1 ohm. Toto tělísko disponuje keramickým jádrem a nese označení CCELL. Díky keramickému jádru získáte mnohem lepší podání chuti, než je tomu u běžných tělísek s vatou. Díky ergonomickému zpracování cartridge je tak odpařování velice efektivní a zachovává věrné podání chuti, která putuje do vašich úst skrz náustek.
Bezpečný provoz
 
Tělo e-cigarety Renova Zero je vybaveno novým čipem Omni Board Mini, který vyvíjí přímo společnost Vaporesso. Díky tomu se můžete těšit na přesnou indikaci stavu baterie a celou řadu bezpečnostních ochran, které ochrání vaši baterii proti případnému přebití, nebo váš atomizér proti případnému zkratu. Během dobíjení je navíc možné vapovat díky technologii Pass-through.
vaporesso-renova-zero-desc-4
vaporesso-renova-zero-desc-5
Indikátor stavu baterie
 
Spínací tlačítko ve spodní části e-cigarety Renova Zero plní funkci také indikátoru stavu baterie. Podle aktuální barvy podsvícení poznáte, jak je zrovna baterie nabitá. Pokud je plně nabitá, nebo jen lehce vybitá, svítí dioda zeleně. Při kapacitě mezi 30 - 70 % se rozsvítí modře. Pokud klesne kapacita baterie pod 30 %, rozsvítí se dioda červeně.
Rychlé dobíjení
 
Pokud se vám na baterii rozsvítila červená dioda, bude nutné e-cigaretu dobít. Připojte tedy USB kabel, který najdete v balení, a e-cigaretu propojte se svým počítačem, nebo adaptérem do sítě. Baterie podporuje dobíjení proudem až 1 A. Výrobce uvádí plné dobití během 45 minut. Po velice rychlém dobití se můžete opět věnovat oblíbenému vapování.
vaporesso-renova-zero-desc-6
vaporesso-renova-zero-desc-7
Inovativní systém plnění
 
Plnění systémem PTF (Press to Fill) je bezpečnější a intuitivnější. Pro plnění totiž musíte zatlačit lahvičkou na plnící otvor a následně plnit, po vyjmutí lahvičky se otvor opět sám uzavře, čímž zamezí úniku e-liquidu, nebo nechtěnému vstupu například dětmi. Do plné kapacity 2 ml máte navíc doplněno jen během několika málo vteřin.
Ruční úprava žhavícího výkonu
 
Vaporesso Renova Zero Pod umožňuje hned trojí nastavení výstupního výkonu. Ty se od sebe odlišují barevnou diodou. Pro změnu aktuálního žhavícího výkonu stiskněte 3x žhavící tlačítko pro výběr. Mezi výběrem pokaždé stiskněte 3x žhavící tlačítko a výběr barvy potvrďte dlouhým podržením žhavícího tlačítka. Zelená dioda signalizuje režim HIGH s výstupním výkonem 12,5 W, modrá dioda značí režim Medium s výkonem 10,5 W. Červená dioda zobrazí režim Low s výkonem 9 W.
vaporesso-renova-zero-desc-8
vaporesso-renova-zero-desc-9
Obsah balení:
 
1x baterie Vaporesso Renova Zero Pod
2x cartridge Vaporesso Renova Zero
1x lahvička pro plnění e-liquidu (10 ml)
1x USB kabel
1x uživatelský manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JN Avatar autora | 26.6.2019
Super nemá chybu. Doporučuji.