Elektronická cigareta: Vaporesso Sky Solo Kit (1400mAh) (Duhová)

699 Kč –14 % 599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.7.2021

Elektronická cigareta Vaporesso Sky Solo Kit - Tradiční trubková konstrukce, objem 3,5ml, pro přímé potahování do plic  Vaporesso Sky Solo Kit je nový a praktický model elektronické cigarety s tradičním trubkovým designem. E-cigareta je určena k přímému potahování do plic a cílí...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta Vaporesso Sky Solo Kit
 
- Tradiční trubková konstrukce, objem 3,5ml, pro přímé potahování do plic
 
 
Vaporesso Sky Solo Kit je nový a praktický model elektronické cigarety s tradičním trubkovým designem. E-cigareta je určena k přímému potahování do plic a cílí zejména na začátečníky, nabízí jednoduchou obsluhu a snadné ovládání, výborné podání chuti a solidní objem clearomizéru. Její délka činí 103 mm a průměr je potom 26 mm. Díky tradiční trubkové konstrukci se z ní příjemně vapuje a můžete ji také pohodlně přenášet v kapse, nebo v cestovním zavazadle. Na výběr je hned několik barevných provedení. Vybere si opravu každý. V těle se nachází integrovaná baterie s kapacitou 1400 mAh, jež si bez problému poradí s několikahodinovým intenzivním provozem. V případě vybití navíc jednoduše připojíte microUSB kabel a baterii dobijete pomocí počítače, nebo adaptéru do sítě.
 
E-cigareta Vaporesso Sky Solo Kit je poháněna prvotřídním čipem OMNI Board Mini, jež se postará o bezproblémový náběh žhavení, efektivní práci s vybíjecím proudem integrované baterie a o spoustu bezpečnostních prvků pro pohodový a bezpečný vaping. Nesmí chybět ochrana proti zkratu a nízkému napětí, najdete zde také pojistku proti nadměrně dlouhému potahu, nebo třeba ochranu proti přebití baterie. Výrobce Vaporesso vkládá do svých zařízení vždy maximum. Nejinak tomu je i u modelu Sky Solo Kit. Samotný tank ve vrchní části nabídne objem 3,5 ml. Dostanete do něj tedy dostatečné množství e-liquidu pro několikahodinové používání, což oceníte zejména při častém cestování, nebo v zaměstnání.
 
Vrchní tank disponuje praktickým systémem vrchního doplňování e-liquidu. Postačí pouze odšroubovat vrchní uzávěr a začít plnit. Ve vrchní části je rovněž umístěn praktický bazének, který zabraňuje úniku e-liquidu po vnějších stranách tanku při případném přeplnění. Váš atomizér tak zůstane neustále v čistotě. O co nejlepší chuť se potom postarají výborné žhavící hlavy Vaporesso GT Mesh. Ty nabídnou odpor 0,18 ohm a v balení se nachází rovnou dvě. Vaporesso Sky Solo je rovněž kompatibilní se žhavícími hlavami GT CCELL2. Žhavící hlavy GT Mesh disponují mesh pletivem pro efektivní odpařování e-liquidu na co největší ploše. Díky zkrácenému kontaktu mezi pletivem a vatou také získáte kvalitnější podání chuti. Vaporesso Sky Solo Kit je špičková elektronická cigareta vhodná jak pro začínající uživatele, tak také pro všechny milovníky cloud chasingového vapingu.
 
 
 
Parametry produktu:
 
Délka: 103 mm
Průměr: 26 mm
Objem: 3,5 ml
Baterie: integrovaná 1400 mAh
Dobíjení: USB port
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
Tradiční design
 
Vaporesso Sky Solo láká na osvědčený a tradiční trubkový design běžných elektronických cigaret. Díky tomu se pohodlně drží i při celodenním používání a příjemně se z ní vapuje. S trubkovou konstrukcí skvěle padne do každé ruky. Délka e-cigarety je 103 mm a její průměr potom činí 26 mm.
 
 
 
Žhavící hlavy GT
 
Model Vaporesso Sky Solo je kompatibilní s oblíbenými žhavícími tělísky GT Mesh a GT CCELL2. U tělíska GT Mesh se setkáte s vynikajícím mesh pletivem, jež maximalizuje odpařovací plochu a díky ideálnímu spojení s vatou získáte také vynikající chuťové podání. Tělíska GT Mesh nabídnou odpor 0,18 ohm a v balení najdete hned dvě.
 
Vynikající čip
 
Uvnitř modelu Vaporesso Sky Solo Kit se nachází prvotřídní čip OMNI Board Mini, jež umožňuje pohodový a bezpečný provoz. Čip pracuje se solidním výkonem a zároveň zajišťuje celou řadu bezpečnostních prvků, mezi nimiž nechybí detekce špatně připojeného tělíska, ochrana proti zkratu, nebo ochrana proti nízkému napětí baterie. Samozřejmostí je také pojistka proti nadměrně dlouhému potahu.
 
 
 
Integrovaná baterie
 
V těle e-cigarety se ukrývá integrovaná baterie, jež nabídne solidní kapacitu 1400 mAh. Bez problému si tak poradí s několikahodinovým provozem bez nutnosti dobíjení. Jestliže bude nakonec nutné baterii dobít, jednoduše připojíte přiložený USB kabel a baterii snadno dobijete pomocí vašeho počítače, nebo třeba adaptéru do sítě.
 
Skvělá sada pro DL
 
Vaporesso Sky Solo Kit je vynikající sada pro začínající uživatele a pro všechny, kteří milují velké mraky, tvorbu husté páry a chutný vaping. Jedná se o startovací model pro přímé potahování do plic, kdy nabízí příjemné ergonomické tělo, podporu tělísek GT pro výtečnou produkci páry a zároveň solidní objem tanku. Vaporesso Sky Solo Kit je nenáročný model pro každodenní používání.
 
 
 
Praktické vrchní plnění
 
Tank nabídne velký objem 3,5 ml, který si bez problému poradí s několikahodinovým intenzivním používáním bez nutnosti plnění. Pokud však na plnění přeci jen dojde, potěší vás přítomnost praktického vrchního systému doplňování. Jednoduchým pohybem odšroubujte vrchní uzávěr a doplňujte e-liquid podle potřeby. Ve vrchní části je potom umístěn speciální bazének, který zabrání možnému úniku po stěnách atomizéru při případném přeplnění tanku, lze ho tedy efektivněji udržovat v čistotě.
 
Obsah balení:
 
1x e-cigareta Vaporesso Sky Solo Kit (3,5 ml)
2x žhavící tělísko Vaporesso GT Mesh (0,18 ohm)
1x sada náhradních o-kroužků
1x USB kabel
1x uživatelský manuál
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IK Avatar autora | 21.1.2020
Doporučuji velká spokojenost
5
MV Avatar autora | 16.7.2019
Spokojenost???? Doporučuji!????????