Vaporesso SWAG TC80W Full Kit Stříbrná

1 499 Kč –13 % 1 299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.8.2021
Není určeno pro náplně obsahující nikotin. Ergonomický tvar a jednoduché ovládání spolu s malými rozměry jsou základní charakteristiky nového gripu SWAG od společnosti Vaporesso. Při prvním pohledu Vás jistě zaujme vrchní krytka pro vkládání monočlánků 18650, která se nachází vedle nerezového závitu s odpruženým kontaktem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický grip Vaporesso Swag Kit s NRG SE
 
- Kompletní set s clearomizérem, nová verze čipu OMNI 2.0, 1x slot pro 18650
 
 
Nový grip od výrobce Vaporesso nese název Swag. Může  se pyšnit především skvěle zpracovaným designem, ale také jedinečným a oblíbeným čipem OMNI BOARD v jeho druhé, aktualizované verzi. Tato verze přináší řadu výhod. Skvěle zpracované tělo je doplněno slotem pro jednu baterii typu 18650, jejíž uzávěr naleznete ve vrchní části vedle atomizéru.
 
Kompaktní tělo v sobě ukrývá skvělý čip OMNI BOARD 2.0. Opět se tak můžete těšit na skvěle vybavený mod, jako tomu bylo v případě modů s předchozí verzí tohoto čipu. Nová verze však přináší uživateli také nové výhody. Najdete zde celou řadu výstupních režimů, výkonu, i teploty. Součástí čipu jsou také ochrany baterií a v neposlední řadě funkce vybalancovaného dobíjení. Vaše baterie se vždy budou dobíjet rovnoměrně a nebude docházet k jejich poškozování, nebo extrémnímu přehřívání.
 
Skvěle zpracované tělo je doplněno vrchním uzávěrem baterie. Boční panely jsou vyrobeny technikou zpracování, které se říká IML vstřikování. Tento speciální odolný plast velice vkusně vypadá, zdobí ho totiž vzor přímo vsazený do plastové bočnice. Je díky tomu tedy odolný vůči poškrábání a nemůže se vám tedy stát, že byste vzor nějakým způsobem po čase oškrábali. V boční části modu se rovněž nachází USB port pro nabíjení a aktualizaci firmwaru.
 
Součástí kompletní sady je nový clearomizér Vaporesso NRG SE. Ten je určen pro přímé potahování rovnou do plic. Nechybí také skvělá chuť díky keramickým hlavám ze série Vaporesso GT. Díky spodní regulaci airflow a širokému náustku je zaručena velká tvorba páry a skvělá chuť.
 
 
Swag_Kit_s02
Parametry produktu:
 
MOD Vaporesso Swag:
Rozměry: 75 x 48 x 25 mm
Výstupní výkon: 5 - 80 W
Teplotní rozsah: 100 - 315 °C
Baterie: 1x slot pro 18650
Dostupné režimy: VW / Bypass / TC (Ni, Ti, SS, TCR) / RTC / CCW / CCT
Podporovaný odpor: 0,05 - 5ohm
Závit: 510
Dobíjení: micro USB port nebo externě
 
Clearomizér NRG SE:
Průměr: 22 mm
Délka: 48,5 mm
Objem: 3,5 ml
Materiál: Nerezová ocel + pyrex
Závit: 510
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
Výborné zpracování
 
Mody od firmy Vaporesso jsou ceněny právě pro své kvalitní dilenské zpracování. Stejně tomu je v případě modu Swag. Skvěle zpracované a kompaktní tělo je doplněno bočními panely, které jsou vyrobeny technologií s názvem IML vstřikování. Vzorek je do plastových bočnic přímo vstřikován, není možné tedy celý vzorek neopatrně seškrábat. Je pevnou součástí bočnic.
swag_kit_s03
vaporesso-swag-kit-desc-7
OMNI BOARD 2.0
 
Nový a aktualizovaný čip OMNI BOARD 2.0 přináší celou řadu výstupních režimů žhavení. Celý čip dodává stabilnější výkon a přesnější žhavení. Dále nesmí chybět řada ochran baterie včetně vybalancování dobíjených baterií.
Slot pro baterii 18650
 
Po odšroubování vrchního uzávěru se před vámi objeví slot pro baterii 18650. Po vložení baterie můžete využívat všechny funkce modu, mezi nimiž nechybí vysoký výkon 80W, ale také řada různých režimů.
swag_kit_s06
vaporesso-swag-kit-desc-6
Clearomizér NRG SE v kitu
 
Nový clearomizér Vaporesso NRG SE je vyroben pro co nejlepší kompatibilitu s modem Swag. Společně laděný design dodává celému kitu ještě luxusnější vzhled. Clearomizér NRG SE je určen pro přímé potahování rovnou do plic. Díky nastavitelnému systému airflow a širokému náustku se můžete vždy těšit dokonalému podání chuti a velkému množství páry.
Vrchní plnění
 
Pohodlné vrchní plnění je dnes již pomalu samozřejmostí. Proto se na tento jednoduchý způsob plnění můžete těšit i u tohoto nového clearomizéru od firmy Vaporesso. Vysuňte uzávěr a doplňte e-liquid, již nemusíte nic šroubovat.
swag_kit_nrg_se_tank_s06
Swag_Kit_Includes
Obsah balení:
 
1x mod Vaporesso Swag
1x clearomizér Vaporesso NRG SE
1x žhavící hlava GT2 (0,4ohm)
1x keramická žhavící hlava GT CCELL (0,5ohm)
1x náhradní pyrexové tělo
1x USB kabel
1x manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: