Wismec SINUOUS FJ200 grip 4600mAh Full Kit Bronzová

1 899 Kč –11 %
Wismec SINUOUS FJ200 grip 4600mAh Full Kit Bronzová
1 899 Kč –11 % 1 699 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.6.2021

Wismec DIVIDER je výkonný a sub-ohmový clearomizer s jednoduchým systémem horního plnění liquidem. Pro doplnění liquidu stačí pouze pootočit vrchní část horní základny a doplnit otvorem přímo do těla nádržky o objemu 4ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický grip Wismec Sinuous FJ200 Kit s Divider 4ml
 
- Integrovaná baterie, vysoký výkon, skvělé zpracování
 
 
Wismec Sinuous FJ200 je dalším skvělým kouskem, o jehož design se postarala společnost Sinuous Design. Na první pohled však nezaujme jen designem. Mezi velké přednosti patří především vestavěná baterie, vysoký výkon celého zařízení, ale také přehledné a jednoduché nastavení.
 
Rozměry modu jsou 86,5 x 33,8 x 50 mm. Wismec opět zapracoval na skvělé ergonomii. Mod se tak perfektně drží v ruce a hodí se na celodenní vapování. Jako podpůrný parametr pro celodenní vaping představuje Wismec vestavěnou baterii s kapacitou 4600 mAh. Ta zajistí plynulý chod během celého dne. A nudit se rozhodně nebudete.
 
V základním menu se pohybujete velice jednoduše. Ke všemu postačí dvě regulační tlačítka a velké žhavící tlačítko na boku. Displej je jasný a přehledný. Sami si volíte mezi několika základními režimy. Nechybí režim výkonu, ani teplotní režimy pro nikl, titan a nerez. Pro přesnější úpravu teplotních režimů potom slouží TCR.
 
V kompletní sadě naleznete nový clearomizér Wismec Divider. Ten nabídne především objem na 4 ml e-liquidu. Hodí se zejména na přímé potahování. V balení rovněž najdete dvě žhavící hlavy, jednu s odporem 0,2 ohm, druhou s odporem 0,25 ohm. Obě zaručují velkou produkci chutné páry. Clearomizér je opatřen vrchním plněním a spodní regulací airflow.
 
 
 

Parametry produktu:

Mod Wismec Sinuous FJ200:
Rozměry: 45,2 x 28 x 81,5 mm
Výstupní výkon: 1 - 200 W
Baterie: integrovaná 4600 mAh
Dostupné režimy: VW, TC (Ni, Ti, SS), TCR
Podporovaný odpor: VW režim: 0,1 - 3,5 ohm
                                  TC režim: 0,05 - 1,5 ohm
Nabíjení: externě nebo USB
Nastavení teploty: 100 - 315 °C
Výstupní napětí: 0,5 - 9,0 V
 
Divider Tank:
Materiál: Nerezová ocel + pyrex
Délka: 46,7 mm (včetně závitu a náustku)
Průměr: 25 mm
Objem: 4 ml
Závit: 510
Plnění: vrchní
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
Ergonomické tělo a kvalitní konstrukce
 
U výrobce Wismec tomu bývá již zvykem - těšit se můžete opět ze skvěle zkonstruovaného modu. Kvalitní použité materiály a vytříbený design firmy Sinuous zaujmou na první pohled. Design je důležitou součástí všech zařízení. Wismec dodává k perfektnímu designu zároveň i skvělou ergonomii.
 
 
 
Integrovaná baterie 4600mAh
 
Mod se těší z plně integrované baterie s kapacitou 4600 mAh. Ta zajistí nerušený provoz v průběhu celého dne. Zároveň si lze na modu nastavit maximální výkon, až 200 W.
Teplotní ochrana
 
Mod disponuje teplotní ochranou během nabíjení. Nemůže se tak stát, že se baterie bude extrémně žahřívat, čímž se v praxi zkracuje její životnost. Zkrátka mod za vás hlídá teplotu během nabíjení, díky tomu zaručuje delší životnost celé baterie.
 
 
Clearomizér Divider Tank
 
Wismec přichází na trh s kompletně novou sadou, jejíž součástí je i nový clearomizér. Jedná se o tank s názvem Wismec Divider. Ten nabídne především velkou kapacitu e-liquidu, až 4 ml. Je vhodný zejména pro přímé potahování rovnou do úst.
Vrchní plnění a airflow
 
U tanku naleznete systém vrchního plnění e-liquidu. Celý vrchní uzávěr pouze stačí pohodlně vysunout do strany. Poté se před vámi objeví plnící otvor, kam lze doplnit až 4 ml e-liquidu. Ve spodní části si sami můžete regulovat přísun vzduchu ke žhavící hlavě, čímž ovlivníte výslednou tvorbu páry a chuť.
 
 
 
Obsah balení:
 
1x mod Wismec Sinuous FJ200
1x clearomizér Wismec Divider Tank
1x žhavící hlava Wismec WS01 Triple (0,2ohm)
1x žhavící hlava Wismec WS02 Triple (0,25ohm)
1x QC USB kabel
1x sada náhradních dílů
1x uživatelský manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: