Eleaf HW-M2 žhavící hlava 0,2ohm

109 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2022
Možnosti doručení

Náhradní žhavící tělísko Eleaf HW-M2 nabízí odpor 0,2 ohm. V jeho jádru se nachází speciální pletivo z kanthalu s nízkým odporem pro efektivní odpaření co největšího množství e-liquidu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní žhavící tělísko Eleaf HW-M2 nabízí odpor 0,2 ohm. V jeho jádru se nachází speciální pletivo z kanthalu s nízkým odporem pro efektivní odpaření co největšího množství e-liquidu. Vnitřní jádro je navrženo pro zabránění případného úniku e-liquidu a pro efekt samočištění, čímž se prodlužuje jeho životnost. Tělísko je konstrukčně navrženo pro co nejvýraznější podání chuti. Tělísko Eleaf HW-M2 je určeno pro přímé potahování do plic (DL).
 
Žhavící tělísko Eleaf HW-M2 se dá využívat v rozpětí 40 - 90 W. Výrobcem doporučený výkon pro toto žhavící tělísko je potom 60 - 70 W.
 
Odpor: 0,2 ohm
Počet spirálek: 1 (pletivo)
Doporučený výkon: 40 - 90 W
Teplotní režim: NE
Vhodné pro: DL (přímé potahování)
Balení: 1ks
Kompatibilita:
- Eleaf iJust 21700 Kit
- Eleaf iJust 3 Kit
- Eleaf iJust 3 Pro Kit
- Eleaf ELLO Duro
 
Upozornění: Před prvním použitím důrazně doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu do středu žhavícího tělíska, aby se vata uvnitř dostatečně nasákla. Po instalaci tělíska do atomizéru a doplnění tanku e-liquidem ponechte e-cigaretu / grip ještě cca 10 minut odstát, aby nedošlo k připálení tělíska při prvním žhavení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: