Žhavící tělísko SMOK TFV8 Baby V2 S1 (0,15ohm) (1ks)

99 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Náhradní žhavící tělísko Baby V2 S1 nabízí odpor 0,15 ohm. V jádru se nachází jedna komora se speciálním mesh pletivem a přírodní vatou v medicínské kvalitě pro perfektní produkci páry a nezkreslenou chuť. Mesh pletivo odpařuje e-liquid na větší ploše a dodává hustou páru a plnou chuť...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní žhavící tělísko Baby V2 S1 nabízí odpor 0,15 ohm. V jádru se nachází jedna komora se speciálním mesh pletivem a přírodní vatou v medicínské kvalitě pro perfektní produkci páry a nezkreslenou chuť. Mesh pletivo odpařuje e-liquid na větší ploše a dodává hustou páru a plnou chuť e-liquidu. Tělísko je konstrukčně navrženo pro velkou kouřivost a výborné podání chuti, zároveň si zachovává velkou životnost. Tělísko Baby V2 S1 je určeno pro přímé potahování do plic (DL).
 
Žhavící tělísko Baby V2 S1 se dá využívat v rozpětí 40 - 80 W. Výrobcem doporučený výkon pro toto žhavící tělísko je potom 60 - 70 W.
 
Odpor: 0,15 ohm
Počet spirálek: 1 (mesh pletivo)
Doporučený výkon: 60 - 70 W
Teplotní režim: NE
Vhodné pro: DL (přímé potahování)
Balení: 1ks
Kompatibilita:
- SMOK TFV8 Baby V2
- SMOK Stick V9 Max
 
Upozornění: Před prvním použitím důrazně doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu do středu žhavícího tělíska, aby se vata uvnitř dostatečně nasákla. Po instalaci tělíska do atomizéru a doplnění tanku e-liquidem ponechte e-cigaretu / grip ještě cca 10 minut odstát, aby nedošlo k připálení tělíska při prvním žhavení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto