Žhavící tělísko SMOK TFV8 Baby V2 S2 (0,15ohm) (1ks)

119 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Náhradní žhavící tělísko Baby V2 S2 nabízí odpor 0,15 ohm. V jádru se nachází čtyři spirálky pro perfektní produkci páry, vynikající a prokreslenou chuť a dlouhou životnost. Tělísko je konstrukčně navrženo pro velkou kouřivost a výborné podání chuti. Tělísko Baby V2 S2 je určeno pro...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní žhavící tělísko Baby V2 S2 nabízí odpor 0,15 ohm. V jádru se nachází čtyři spirálky pro perfektní produkci páry, vynikající a prokreslenou chuť a dlouhou životnost. Tělísko je konstrukčně navrženo pro velkou kouřivost a výborné podání chuti. Tělísko Baby V2 S2 je určeno pro přímé potahování do plic (DL).
 
Žhavící tělísko Baby V2 S2 se dá využívat v rozpětí 30 - 70 W. Výrobcem doporučený výkon pro toto žhavící tělísko je potom 45 - 60 W.
 
Odpor: 0,15 ohm
Počet spirálek: 4
Doporučený výkon: 45 - 60 W
Teplotní režim: NE
Vhodné pro: DL (přímé potahování)
Balení: 1ks
Kompatibilita:
- SMOK TFV8 Baby V2
- SMOK Stick V9 Max
 
Upozornění: Před prvním použitím důrazně doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu do středu žhavícího tělíska, aby se vata uvnitř dostatečně nasákla. Po instalaci tělíska do atomizéru a doplnění tanku e-liquidem ponechte e-cigaretu / grip ještě cca 10 minut odstát, aby nedošlo k připálení tělíska při prvním žhavení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto