OXVA Xlim Pod Kit elektronická cigareta (900mAh)

Připravujeme
Značka: OXVA
799 Kč –13 % 699 Kč

Zvolte variantu

Výrobce OXVA uvádí na trh novou elektronickou cigaretu s kompaktními rozměry, přehledným OLED displejem a vynikajícím podáním chuti. Model OXVA Xlim Pod Kit je praktická e-cigareta do kapsy, kterou ocení jak naprostí začátečníci, tak také pokročilí uživatelé.

Detailní informace

Barva: Gunmetal
Vyprodáno
799 Kč
699 Kč
Barva: Silver
Vyprodáno
799 Kč
699 Kč
Barva: Black
Vyprodáno
799 Kč
699 Kč
Barva: Dark Blue
Skladem
Můžeme doručit do: 27.9.2021
799 Kč
699 Kč
Barva: Green
Vyprodáno
799 Kč
699 Kč
Barva: Rose Blue
Vyprodáno
799 Kč
699 Kč

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta OXVA Xlim Pod Kit

- Integrovaná baterie 900mAh, možnost regulace výkonu, inovativní airflow


Výrobce OXVA uvádí na trh novou elektronickou cigaretu s kompaktními rozměry, přehledným OLED displejem a vynikajícím podáním chuti. Model OXVA Xlim Pod Kit je praktická e-cigareta do kapsy, kterou ocení jak naprostí začátečníci, tak také pokročilí uživatelé. Stylové dílenské zpracování a precizní funkčnost jdou u modelu Xlim ruku v ruce, tělo je vyrobeno z hliníkové slitiny a nabídne hmotnost pouhých 47 g. Rozměry e-cigarety činí 14 x 24 x 111 mm, jedná se proto o jeden z nejkompaktnějších modelů na trhu. Uvnitř těla se potom nachází integrovaná baterie se solidní kapacitou 900 mAh pro intenzivní používání. V případě potřeby si ji kdykoliv dobijete díky USB-C portu ve spodní části. Jedinečným prvkem je potom boční systém airflow s plynulou regulací přísunu vzduchu pomocí speciální páčky.

O všech parametrech zařízení budete mít neustálý přehled, v přední části se nachází přehledný OLED displej a velké spínací tlačítko. Na displeji budete mít přehled o odporu cartridge, stavu baterie, počtu potahů a zvoleném výstupním výkonu. Právě výkon je možné regulovat v rozmezí 5 - 25 W. Zařízení disponuje funkcí automatické detekce připojené cartridge, kdy nastaví doporučený výkon za vás. Pro spínání poté můžete použít jak spínací tlačítko, tak také funkci automatického spínání pouhým potažením z náustku. Ve vrchní části najdete cartridge s objemem 2 ml a integrovaným tělískem. V základním balení se nachází cartridge s odporem 0,8 ohm pro vzdušnější MTL a cartridge s odporem 1,2 ohm pro utaženější MTL a nikotinové soli. OXVA Xlim Pod Kit je elegantním řešením pro všechny milovníky klasického šlukování.

Parametry produktu:

Rozměry: 111 x 24 x 14 mm
Výstupní výkon: 5 - 25 W
Kapacita baterie: 900 mAh
Objem cartridge: 2 ml
Podporovaný odpor: 0,8 - 1,2 ohm
Materiál: hliníková slitina + PCTG
Váha: 47 g
Dobíjení: USB-C port (5V / 1A)
Kompaktní rozměry

OXVA Xlim Pod Kit nabídne kompaktní rozměry těla a stylové dílenské zpracování. Rozměry činí jen 111 x 24 x 14 mm, díky zaobleným hranám perfektně padne do ruky a snadno ji budete moci přenášet také v kapse. Její hmotnost činí pouhých 47 g, při používání ji tak v ruce ani neucítíte. K dostání je v celé řadě barevných zpracování.

Přehledný displej

V přední části e-cigarety se nachází přehledný OLED displej, díky kterému budete mít neustálý přehled o aktuálně nastaveném výkonu, naměřeném odporu spirálky, počtu potahů a stavu baterie. Výkon je možné regulovat v rozmezí 5 - 25 W pomocí velkého spínacího tlačítka umístěného pod displejem. Ovládání je nesmírně intuitivní a osvojíte si ho již během pár minut.
Inovativní regulace airflow

Nespornou výhodou a inovativním prvkem zařízení Xlim je přítomnost bočního systému airflow. V boční části se nachází praktický posuvník, jehož regulací ovlivníte přísun vzduchu do cartridge. Můžete si tak pohodlně upravovat tuhost potahu a přizpůsobit si výsledný potah svým představám.

Dvě cartridge v balení

V základním balení se nachází dvě cartridge s integrovanými žhavícími tělísky s mesh spirálkou uvnitř. První cartridge nabídne odpor 0,8 ohm a je určena pro vzdušnější MTL potah. Druhá cartridge nabídne odpor 1,2 ohm a je ideální pro utaženější MTL a použití nikotinových solí. Cartridge u modelu OXVA Xlim Pod Kit jsou navrženy s maximálním důrazem na prokreslenost chuti, skvěle si poradí s kterýmkoliv e-liquidem.
Integrovaná baterie

Uvnitř kompaktního těla e-cigarety se nachází integrovaná baterie se solidní kapacitou 900 mAh pro stabilní chod zařízení a pro intenzivní používání. Stav baterie můžete sledovat na displeji. V případě vybití baterie si ji budete moci kdykoliv opětovně dobít proudem až 1 A díky konektoru USB-C ve spodní části.

Praktické plnění

Cartridge disponují objemem 2 ml, doplníte tak do nich potřebné množství pro dlouhé hodiny nerušeného potahování. V případě potřeby pak můžete cartridge kdykoliv opětovně doplnit pouhým sejmutím náustku a následným naplněním z lahvičky. Celý proces zabere jen pár vteřin. Následně se můžete opět uchýlit k vapování.
Obsah balení:

1x tělo OXVA Xlim Pod (900 mAh)
1x cartridge OXVA Xlim Pod (2 ml, 0,8 ohm)
1x cartridge OXVA Xlim Pod (2 ml, 1,2 ohm)
1x USB-C kabel pro dobíjení
1x uživatelský manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: