Příchuě Monkey S&V

Nejprodávanější

5 položek celkem
Monkey liquid shake and vape prichut choco bisquit ok
199 Kč

Milujete dezerty stejně jako my? Pak byste měli zbystřit!...

Monkey liquid shake and vape prichut malaysia ok
199 Kč

Brilantní kombinace šťavnatého a zralého krémového manga s...

Monkey liquid shake and vape prichut monkey cookie ok
199 Kč

Další skvělou dezertovou příchuť s ovocným základem si připravil...

Monkey liquid shake and vape prichut monkey sperm ok
199 Kč

Příjemné spojení chutí se ukrývá v příchuti s názvem Monkey Sperm....

Monkey liquid shake and vape prichut red muff ok
199 Kč

Zkuste si představit vůni čerstvě upečeného štrůdlu plného...

monkey-liquid-shake-and-vape-desc
 
Tuzemský výrobce Monkey Liquid uvádí kolekci vynikajících shake & vape aromat pro každodenní vaping. Jejich aromata jsou namíchána s láskou od profesionálních českých vaperů. Důraz je kladen zejména na prokreslení všech složek v příchutích a na mimořádný chuťový zážitek. Z toho důvodu byl pro každou příchuť navržen jiný poměr a objem aromatu tak, aby bylo dosaženo jen co nejlepšího chuťového výsledku. Výrobce si dal na těchto aromatech skutečně záležet a vy se tak můžete těšit na chutně namíchané ovocné směsi, ale také na skvělé a slaďoučké dezerty.
 
Výrobce Monkey Liquid pochází z České republiky a klade důraz na prémiovou kvalitu použitých surovin. Všechny jejich příchutě prochází přísnými testy zdravotní nezávadnosti pro uvedení na trh. Díky pečlivé přípravě každé příchutě se můžete těšit na jedinečnou autenticitu a vynikající chuť všech jejich aromat. Jedná se o aromata typu shake & vape, velkou lahvičku s příchutí tak stačí dolít základní bází, protřepat a začít vapovat bez nutnosti zrání. Všechny příchutě ze série Monkey jsou vhodné pro celodenní vaping. Příchutě Monkey jsou dodávány ve velkých 60 ml lahvičkách určených pro přípravu e-liquidu.
 
Postup přípravy e-liquidu Monkey Monkey Cookie: Do 60 ml lahvičky s 11 ml příchutě dolijte 49 ml báze. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG. Pro zvýraznění výsledné chuti můžete nechat hotový e-liquid také cca 14 dní odležet.