Elektronické cigarety Smok NOVO 4, které vzhledem rozhodně nezklamou

Elektronické cigarety se v postupu posledních let staly ohromným trendem. Nabízejí možnost, jak kouřit mnohem zdravěji a neobtěžovat u toho jakýmkoliv způsobem svoje okolí. Trh s elektronickými cigaretami tak pochopitelně na tryskem rostoucí popularitu odpovídá mimo jiné i ohromným množstvím modelů. 

Dnes se podíváme na jednoho z tradičních výrobců, které vám nabídnou elektronické cigarety s neobyčejným designem i praktičností!

Do čtveřice všeho šťastného?

Výrobce Smok je už víceméně tradičním výrobcem na poli elektronické cigarety. Aktuální série je již čtvrtým počinem této značky a prozatím to vypadá, že klasické rčení o třetím pokusu se v případě série Smok může posunout až na ten čtvrtý. Od předchozí série doznaly elektronické cigarety značky Smok spoustu zdokonalení, které se týkají především pohodlí při kouření a vzhledu!

Výběr originálních vzorů

Design je hlavní předností elektronické cigarety čtvrté série od výrobce Smok. V první řadě zde nenajdete žádné hrubé hrany, které by narušovaly moderní design. Ve spodní části těla cigarety pak najdete jemné tlačítko, které barevně sedí s tělem a pod ním jednoduchý displej. Ten je sice malý, ale má vysoký jas i slušný pozorovací úhel, tak jeho čtení opravdu vůbec nic nebrání.

Hlavní výhodou jsou ale vzory, kterých najdete u Smok NOVO 4 celkem deset. Můžete si vybrat jak z příjemných vzorů v bílé, černé či šedé barvě, tak i z originálních obrazových vzorů v pestrých barvách.

Lepší kouřivost i výkon baterie

Baterie má u čtvrté generace cigarety Smok kapacitu 800 mAh a o nabíjení se již nestará zastaralé USB, ale jeho modernější varianta v podobě USB-C. mnohem lepší kouřivost navíc přidává lepší žhavící hlava, dokonalejší tvar těla i samotného náustku. Smok NOVO 4 vás tak zajisté nezklame!
Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení