Elektronické cigarety jsou nejen zdravější, ale také finanční úsporou

Kouření klasických tabákových výrobků může v mnoha ohledech lidem vlézt do života. V některých případech to může být odpor, nebo obtěžování okolí, v jiných případech to potom může být i zhoršené zdraví. O čem se ale mluví mnohem méně, jsou finanční stránky věci.

Tabákové výrobky jsou totiž už dlouhodobě dost drahé, a jejich cena se neustále zvyšuje. Vše je dáno kolky a převozními povoleními, které jejich cenu stále vyhánějí výš a výš. V některých zemích dokonce funguje cena jako nástroj ke zmenšení počtu kuřáků. Elektronické cigarety tento problém ale mohou řešit.

Jednorázová investice

Samotné elektronické cigarety vám mohou na první pohled přijít o něco dražší, než je tomu u tabákových výrobků. Nesmíte ale zapomenout na to, že zatímco tabákové výrobky neustále dokupujete, tak vám jedna elektronická cigareta dokáže vydržet i stovky hodin používání. 

Jedinou věcí, která se na elektronické cigaretě může poměrně dost aktivně opotřebovávat, je baterie. Ta se stejně jako u všech dalších zařízení opotřebovává opětovným vybíjením a nabíjením. Její kapacita se tak může postupem času snižovat. Na trhu ale není problém zakoupit kdykoliv nové baterie. Také v našem obchodě jich nabízíme celou řadu.

Pravidelné dokupování se týká jen náplní

Pravidelné dokupování se tady nevztahuje na vše, jako je tomu u klasické cigarety. Používat dokola můžete víceméně stále jen tu jedinou elektronickou cigaretu. Jediné co se do ní dokupuje, jsou vodní směsi. 

Podle toho, jaké množství kupujete a jakou výhřevnost volíte, vám mohou směsi v řádu stovek korun na ceně stačit i na desítku a více hodin kouření. To se pochopitelně mění podle toho, jakou elektronickou cigaretu používáte a také podle toho, jaké náplně a za jaké teploty kouříte.Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení