Elektronická cigareta cena

Naši zákazníci se nás často ptají na cenu elektronické cigarety. Platí, že cena vašeho zdraví je nenahraditelná a každá pomůcka, která sníží škodlivost kouření je pozitivní. Běžná cigareta neničí jen vaše zdraví, ale i váš byt. Musíte věnovat úsilí k čistění zakouřeného bytu, vyprání záclon, od popela zašpiněného koberce, pohovky či ubrusu. Kromě toho se používáním e-cigarety snižuje riziko požárů v bytě. Cena elektronického kouření se skládá z ceny pořízení přístroje a dále z ceny náhradních náplní s nikotinem.

Pokud porovnáme měsíční náklady na vykouření krabičky cigaret s cenou elektronické cigarety, vychází jako jednoznačný vítěz právě elektronické kouření. Rozdíly se pravidelným zvyšováním spotřební daně prohlubují a e-cigarety se stávají čím dál výhodnějšími. Některé studie tvrdí, že průměrný kuřák ušetří použitím elektronických cigaret až dvě třetiny nákladů na kouření ( jedna krabička průměrně vychází pouze na 25 Kč). Ještě stále se vám zdá cena elektronické cigarety vysoká?

 

Obr.: Elektronická cigareta Smok Stick AIO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení