Jak naplnit elektronickou cigaretu?

Plnění elektronické cigarety e-liquidem (náhradní náplní) je snadné a zvládne to každý. U každého zakoupeného přístroje – elektrické cigarety naleznete přesný návod, jak provádět údržbu a plnění. Přesto jsme se pro naše zákazníky a čtenáře rozhodli publikovat obecný návod v podobě textu a přiložených videí.

POSTUP PLNĚNÍ ELEKTRONICKÉ CIGARETY E-LIQUIDEM

V prvním kroku rozděláme elektronickou cigaretu, odšroubujeme atomizér od zbytku elektrické cigarety. Následně povolíme plastový náústek pomocí tenkého předmětu (špendlíku, šroubováčku apod. Dále si připravíme náplně s e-liquidem, nasadíme dodanou jehlu a můžeme provést samotné plnění elektronické cigarety. Pro plnění využijeme otvory po stranách (do prostředního otvoru e-liquid nelijte). Elektrickou cigaretu plníme maximálně po horní okraj – rysku. Při prvním plnění můžete jednu kapku e-liquidu kápnout doprostřed, aby došlo k rychlejšímu absorbování. Dále necháme po 5- 10 minut tekutinu absorbovat. Nyní můžeme znovu nasadit náústek, přišroubovat atomizér k baterii a znovu si vychutnat chuť elektrické cigarety.

Tento příklad byl vytvářen pro elektronickou cigaretu modelových řad eGO.

Obr.: Ukázka elektronické cigarety řady eGo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení