Elektronická cigareta se stane vaší prodlouženou rukou

Poměrně mladý a moderní způsob, jak se aktivně věnovat svému kuřáckému návyku a u toho zcela minimalizovat dopady na okolí, nebo ty nepříjemné věci jako je kouřový zápach. Přesně tak se dají popsat elektronické cigarety a jejich výhoda oproti běžným tabákovým výrobkům. A lidé si tyto výhody plně uvědomují.

Elektronická cigareta je stále více v kurzu

Elektronická cigareta se drží už delší dobu na vysokých číslech prodejnosti a stále větší množství lidí odchází od běžných tabákových cigaret k různým druhům elektronických náhražek. Důvodů je celá řada a mnohých si nevšímáte především vy, ale také vaše okolí.

Pro nejednoho kuřáka se už totiž musela stát jeho záliba i překážkou v pracovních ambicích. Není opravdu jednoduché nějakým způsobem zakrýt svoji závislost na cigaretách v moment, kdy se pach velice dobře chytá na prstech, vlasech i oblečení a je tak všudypřítomným doplňkem vašeho života. Na to ale můžete s našimi elektronickými cigaretami zapomenout a můžete si užívat svoji vášeň bez jakýchkoliv omezení pro vás či vaše široké okolí!

Proč jsou elektronické cigarety tak moc oblíbené?

Důvodů je rovnou celá řada. Začneme od toho nejzásadnějšího, a to právě od nepříjemného zápachu. Při pálení klasických tabákových směsí žárem se přirozené tvoří zplodiny a mnohé z nich jsou nepříjemné jak pro vaše okolí, tak i přímo pro vás. Tím prvkem, který se zachytává na všem kolem vás a výrazně smrdí je dehet. 

A ten se pojí i s druhým důvodem, proč jsou elektronické cigarety, které nabízíme o tolik lepší, jak tabákové. Onen dehet se mimo zachytávání ve vašem okolí také velice dobře zachytává i přímo uvnitř plic a vaší dýchací soustavy. Velice jednoduše se tak hromadí a za určitý čas může působit nepříjemné zdravotní potíže mezi které patří například snížená kapacita plic, dýchavičnost a mnohé další. To vás s vodními emulzemi v elektronických cigaretách opravdu nečeká.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení