Tři velké důvody, proč vyměnit běžné cigáro za elektronickou cigaretu!

Elektronické cigarety se neustále více zviditelňují a dostávají na výsluní až nevídaný prostor. Spousta kuřáků si totiž uvědomuje nepříjemné fakty ohledně cigaret jako takových a s tím se pojí pochopitelně i změna o kterou se snaží. Elektronické cigarety přitom často jsou právě tou změnou, ke které dojdou a díky bohu je to správná volba!

Elektronická cigareta funguje na zcela odlišné bázi spalování

Právě tento fakt je tím základním kamenem pro oblíbenost a úspěšnost elektronických cigaret. V běžné cigaretě, jak je již dávno známo, dochází k běžnému spalování tabákové směsi pomocí žáru. Při tomto spalování vzniká jak vdechovaný aerosol, tak i velká spousta vedlejších látek mezi nimiž nejvíce vévodí dehet. Ten je škodlivou látkou číslo jedna a velkým důvodem, proč je kouření nezdravé jak pro kuřáky, tak i pro jejich okolí. Uložený dehet v lidském těle totiž nelze odstranit. Elektronická cigareta naopak používá ke svojí funkci žhavící tělísko, které odpařuje vodní emulzi. Je zde vdechován velice podobný aerosol, ale s absencí dehtu.

Dokáže bojovat dokonce i proti závislosti

Díky elektronickým cigaretám pro vás může být i mnohem jednodušší přechod od běžného kouření. Jak je to možné? Zcela jednoduše. Ve speciálních emulzích si můžete volit mezi různými chutěmi i vůněmi směsi a v rámci těchto možností si můžete vybrat i směsi s určitou dávkou nikotinu, na který se tvoří závislost. Pokud tedy budete snižovat postupně dávky nikotinu, tak se můžete svoji závislosti zbavit, a to dokonce i bez jakéhokoliv šoku pro tělo. 

Jednoduše dokonalá pro každého

Každý má svoje preference, styl a oblíbené chutě. V tom jsou elektronické cigarety opravdu výjimečné. Díky možnosti kompletního rozebrání si je lze upravit do designového provedení přesně podle vašich potřeb a přání a nesmí se zapomínat ani na to, že máte nekonečný výběr vůní a chutí vodních emulzí. Tak co vy na to? Stačí vám to jako dostatečné důkazy, pro koupi vlastní? 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení