E-KOUŘENÍ CO TO JE?

Činnost, při které kuřák namísto klasické cigarety využívá elektronickou je nazývána jako e-kouření. Hlavním nástrojem při e-kouření je tedy e-cigareta, která má řadu předností. Pojďme si nejvýznamnější výhody e-kouření vyjmenovat a stručně charakterizovat.

Výhody e-kouření cigára

1) E-kouření je šetrnější vůči vašemu zdraví i peněžence
Při použití elektronické cigarety inhalujete pouze nikotin bez dehtu a dalších škodlivých látek. Vdechujete tedy pouze páru a určitou dávku nikotinu, kterou libovolně regulujete dle vašich potřeb.
    
2) E-kouření  neobtěžuje vaše okolí
Jelikož  e-cigo nehoří, nevzniká nepříjemný zápach a proto cigareta nikoho neobtěžuje ani  v uzavřených prostorech. Jelikož kuřák vdechuje jedinou škodlivou látku – nikotin, nevzniká jev známý jako pasivní kouření.

3) E-kouření nebourá rituály
E-cigareta se podobá klasické cigaretě. Při kouření ji držíte, přikládáte k ústům a inhalujete. Proto lépe odoláváte i psychické závislost na rozdíl od žvýkaček či náplastí.

4) E-kouření nešpiní
Při kouření cigára se často stává, že si propálíte oblečení či od popelu umažete oblečení. Klasická cigareta také barví do žluta vaše zuby, prsty a dráždí vaše oči.

Co jsou to elektronická cigára?

Elektronická cigára jsou slangovým označením poměrně nové pomůcky sloužící k odvykání a omezování kouření - elektronické cigarety. Skládá se ze samotného přístroje, do něž se umisťují náplně, v kterých je obsažený nikotin. Mezi hlavní výhody patří to, že kuřák inhaluje pouze nikotin bez dalších zdraví nebezpečných látek. Více informací naleznete v obsahu internetového obchodu e-Cigo.cz.

Obr.: Elektronická cigareta Wismec MOTIV

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení