Víme proč přejít na elektronickou cigaretu

Sesbírali jsme pro vás argumenty, proč přejít na elektronické kouření. Víte o dalších? Napište nám na náš Facebook.

STANETE SE OBLÍBENĚJŠÍM

Co si budeme povídat, kuřáci jsou čím dál více perzekvováni a vytlačováni na samý okraj společnosti. S elektronickou cigaretou již nikoho nebudete obtěžovat škodlivými látkami, kouřem a zápachem. Svému okolí nebudete poškozovat zdraví a znepříjemňovat ovzduší. Rázem se tak stanete mezi přáteli, rodinou a kolegy v práci oblíbenějšími. Elektronickou cigaretu můžete používat prakticky kdekoliv.

ŽIVOT BEZ POPELNÍKŮ A ŠPÍNY KOLEM

Již nebudete potřebovat nevzhledné popelníky a neustále uklízet rozsypané vajgly a popel po celém bytě.

Obr.: Ukázka elektronické cigarety - Joyetech eGo AIO D22

UŠETŘÍTE A PŘESTANETE SE BÁT ZVYŠOVÁNÍ CEN

S elektronickou cigaretou ukončíte obavy o zdražování (ceny se spíše snižují). Kouření elektronické cigarety je velice levné, přesvědčit se o tom můžete v článku kolik ušetříte s elektronickou cigaretou.

BUDETE KOUŘIT ZDRAVĚJI

S elektronickou cigaretou snížíte počet škodlivin, které se uvolnují při hoření klasické cigarety. Zcela odpadá vstřebávání dehtu a množství dalších rakovinotvorných látek. Více v článku škodlivost elektronické cigarety.

ČISTÉ PRSTY A BÍLÉ ZUBY

Vaše ruce a nechty zůstanou v nezměněné podobě, bát se nemusíte ani nažloutlých zubů od dehtu.

NEZVÝŠÍ SE VÁHA

Nemusíte se bát, že přiberete nadbytečná kila a zvýší se vám chuť k jídlu. Vaše tělo bude naopka vypadat zdravěji.

KONEC PROPÁLENIN A NAČICHLÝCH VĚCÍ

Vaše oblečení vydrží déle čisté. Díky nulovému zápachu nemusíte tak často prát, využívat parfémy a další prostředky, které mají zakrýt zápach z kouře. Nenačichnou ani další textil ve vašem bytě, vaše záclony vydrží déle bílé.

KUŘÁCKÝ RITUÁL ZŮSTANE ZACHOVÁN

Elektronická cigareta se používá téměř stejně jako klasická. Nedochází tím k odbourání zvyků jako u jiných náhražek (náplastí či žvýkaček). Více Mýty a fakta o kouření elektronických cigaret.

KONEC ZTRÁT

Elektronickou cigaretu můžete kdykoliv vypnout a znovu zapnout. Vyhnete se tak zbytečným ztrátám, například když si zapálíte cigaretu v okamžiku, kdy vám přijíždí autobus a vy ji musíte prakticky celou vyhodit.

ZAČÁTEK ODVYKÁNÍ

Elektronická cigareta může být dobrým pomocníkem pro odvykání kouření. Samozřejmě, že je třeba silná vůle chtít přestat.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení