Příchutě Tobacco Bastards Shake & Vape

7 položek celkem
Příchuť Tobacco Bastards Shake & Vape: No. 09 Bourbon (Tabák s bourbonem) 12ml
199 Kč

První namíchání jemného tabáku a bourbonu proběhlo již v roce...

NO13 ok
199 Kč

Hledáte plnou a bohatou chuť, kterou ukrývá pravý kubánský...

NO17 ok
199 Kč

Připravte své chuťové buňky na mimořádný zážitek! Přichází...

NO21 ok
199 Kč

Pro milovníky svěžích tabákových aromat namíchal výrobce...

NO29 ok
199 Kč

Také milujete spojení lahodné kávy a okouzlující tabákové směsi?...

NO33 ok
199 Kč

Tabáková směs No. 33 Light přináší jemnější tabákovou směs pro...

NO37 ok
199 Kč

Jednoduchá a tradiční tabáková směs se ukrývá pod názvem No. 37...

 
 
tobacco-bastards
Renomovaná společnost Flavormonks pocházející z Belgie si pro vás připravila sérii luxusních prémiových tabákových aromat pro každodenní vapování. Vychutnejte si lahodné tabákové směsi v teple krbového ohně, nebo také kdekoliv jinde. Těšit se můžete na vytříbené a autentické tabákové směsi umně namíchané do podoby příchutí typu shake & vape. Při výrobě je kladen důraz zejména na propracované spojení všech složek a na autentické chuťové podání, které vám efektivně přiblíží zážitek z klasického tabáku.
 
Všechny příchutě výrobce Flavormonks Tobacco Bastards jsou přísně testovány a vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin potravinářské kvality vyrobených a vypěstovaných na území EU. Prochází přísnou výstupní kontrolou a splňují všechny normy nejen v Belgii, ale rovněž normy EU. Jedná se o aromata shake & vape, která se dodávají ve velké lahvičce, kterou stačí jen dolít základní bází, protřepat a začít vapovat bez nutnosti zrání. Ve velké 60 ml lahvičce se nachází 12 ml příchutě.
 
Postup přípravy e-liquidu Tobacco Bastards: Do 60 ml lahvičky s 12 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG. Pro zvýraznění výsledné chuti můžete nechat hotový e-liquid také cca 3 dny odležet.