Eleaf EP žhavící hlava (1ks)

79 Kč

Zvolte variantu

Náhradní žhavící hlavy z platformy Eleaf EP nabídnou velkou odpařovací plochu a extrémně rychlý náběh žhavení.

Detailní informace

Odpor: 1,2ohm
Vyprodáno
79 Kč
Odpor: 0,6ohm
Vyprodáno
79 Kč
Odpor: 0,15ohm
Vyprodáno
79 Kč

Detailní popis produktu

Náhradní žhavící hlavy z platformy Eleaf EP nabídnou velkou odpařovací plochu a extrémně rychlý náběh žhavení. Hlavy z platformy Eleaf EP jsou konstrukčně navrženy pro utaženější formy potahování. V jejich jádru se nachází mesh pletivo pro vynikající chuťový profil. Přichází v různých variantách odporu mesh pletiva pro různé typy vapování.

Typy a odpory hlav:
- 0.15? (mesh)
- 0.6? (mesh)
- 1.2? (mesh)

Doporučené výkony pro užívání:
- 0.15? (55-80W)
- 0.6?  (18-26W)
- 1.2? (10-15W)

Kompatibilní zařízení:
- Eleaf iJust AIO Pro Pod Kit
- Eleaf iStick i75 Kit

Vhodné pro:
- DL vaping (0.15?)
- RDL vaping (0.6?)
- MTL vaping (0.6? a 1.2?)

Obsah balení:
1x žhavící hlava Eleaf EP (dle výběru)

Upozornění: Před prvním použitím důrazně doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu do středu žhavící hlavy, aby se vata uvnitř dostatečně nasákla. Po instalaci hlavy do atomizéru/cartridge a doplnění tanku e-liquidem ponechte e-cigaretu/grip ještě cca 10 minut odstát, aby nedošlo k připálení hlavy při prvním žhavení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Žhavící hlavy
Odpor: 0.15 Ω, 0.6 Ω, 1.2 Ω
Balení: 1ks
Styl potahu: MTL
Typ spirálky: Mesh
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DD Avatar autora | 12.8.2025
Výborné !

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Používáme ověření věku Adulto
Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let
 
Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.
Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách, nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!
 
ZÁSILKA NEBUDE PŘEDÁNA OSOBĚ MLADŠÍ 18-TI LET!
 
SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18-TI LET