Žhavící tělísko Asvape Cobra 0,5ohm (1ks)

99 Kč

Zvolte variantu

Náhradní žhavící tělísko Asvape Cobra nabízí odpor 0,5 ohm. V jádru se nachází jedna spirálka z nichomu (Ni80) pro jemné podání chuti a příjemnou kouřivost.

Detailní informace

Odpor: 0,5ohm
Skladem
Můžeme doručit do: 17.4.2024
99 Kč

Detailní popis produktu

Náhradní žhavící tělísko Asvape Cobra nabízí odpor 0,5 ohm. V jádru se nachází jedna spirálka z nichomu (Ni80) pro jemné podání chuti a příjemnou kouřivost. Zajímavostí je, že e-liquid je přiváděn ke spirálce rovnoměrně v rozpětí 360 stupňů, což zajišťuje obrovskou tvorbu páry a kvalitní a nezkreslenou chuť vašeho e-liquidu. Tělísko je konstrukčně navrženo pro co nejvýraznější podání chuti. Tělísko Asvape Cobra je určeno pro přímé potahování do plic (DL).
 
Žhavící tělísko Asvape Cobra se dá využívat v rozpětí 35 - 45 W.
 
Odpor: 0,5 ohmPočet spirálek: 1Doporučený výkon: 35 - 45 WTeplotní režim: NEVhodné pro: DL (přímé potahování)Balení: 1ks
Kompatibilita:- Asvape Cobra (3,8ml)
 
Upozornění: Před prvním použitím důrazně doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu do středu žhavícího tělíska, aby se vata uvnitř dostatečně nasákla. Po instalaci tělíska do atomizéru a doplnění tanku e-liquidem ponechte e-cigaretu / grip ještě cca 10 minut odstát, aby nedošlo k připálení tělíska při prvním žhavení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto