Žhavící tělísko Vapefly FreeCore N-1 pro Nicolas II (0,8ohm) (1ks)

79 Kč

Zvolte variantu

Náhradní žhavící tělísko FreeCore N-1 nabízí odpor 0,8 ohm. V jádru se nachází speciální mesh pletivo rychlý náběh žhavení, jemné podání chuti a vynikající kouřivost. Tělísko je konstrukčně navrženo pro co nejvýraznější podání chuti.

Detailní informace

Odpor: 0,8ohm
Skladem
Můžeme doručit do: 12.8.2025
79 Kč

Detailní popis produktu

Náhradní žhavící tělísko FreeCore N-1 nabízí odpor 0,8 ohm. V jádru se nachází speciální mesh pletivo rychlý náběh žhavení, jemné podání chuti a vynikající kouřivost. Tělísko je konstrukčně navrženo pro co nejvýraznější podání chuti. Tělíska Vapefly FreeCore N Series disponují systémem Plug-Pull, nemusí se do tanku šroubovat, jen se do něj vsadí. Tělísko Vapefly FreeCore N-1 je určeno pro klasické šlukování (MTL).

Žhavící tělísko Vapefly FreeCore N-1 se dá využívat v rozpětí 12 - 18 W.

Odpor: 0,8 ohm

Počet spirálek: 1 (mesh)

Doporučený výkon: 12 - 18 W

Teplotní režim: NE

Vhodné pro: MTL (klasické šlukování)

Balení: 1ks

Kompatibilita:- Vapefly Nicolas II MTL Tank G Version
- Vapefly Nicolas II MTL Tank S Version
- Vapefly Nicolas MTL
- Vapefly Galaxies MTL Kit

Upozornění: Před prvním použitím důrazně doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu do středu žhavícího tělíska, aby se vata uvnitř dostatečně nasákla. Po instalaci tělíska do atomizéru a doplnění tanku e-liquidem ponechte e-cigaretu / grip ještě cca 10 minut odstát, aby nedošlo k připálení tělíska při prvním žhavení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Používáme ověření věku Adulto
Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let
 
Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.
Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách, nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!
 
ZÁSILKA NEBUDE PŘEDÁNA OSOBĚ MLADŠÍ 18-TI LET!
 
SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18-TI LET